Çevre Kirliliği ile İlgili Yazı

Perşembe, 8 Mayıs 2014, 9:05 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Çevre Kirliliğinin Zararları, Çevre Kirliliği ile İlgili Yazı

Çevre kirliliği her şeyden önemli olan sorunların başında gelmektedir. Bu soruna mutlaka bir çözüm bulunmalı insanlar çevre kirliliği konusunda bilinçlendirilmelidir. Herkes çevresini temiz tutmak için üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.

Sağlıklı bir hayat için çevre temizliği çok önemli bir unsurdur. İnsan yaşadığı çevrenin doğal koşullarından önemli ölçüde etkilenir. Örneğin ülkemizde Bölgesi’nde yaşayanlar temiz hava ve bol oksijen sayesinde oldukça uzun bir ömre sahiptir. Aynı şekilde Dilovası’nda yoğun sanayileşme çevre kirliliği sebebiyle bu bölgedeki insanlar arasında kanser hastalığı oldukça yaygın olarak görülmektedir.

Sağlıklı hayatın birinci yolu çevre temizliği olduğundan hem bireysel hem de devlet eliyle çevrenin temizliğine özen gösterilmeli ve gerekli çalışmalar yapılmalıdır. Unutmamak gerekir ki temiz bir çevre temiz bir hayat demektir.

Çevre Kirliliğini Önlemenin Yolları Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.