Çevreye Vefa ve Sadakat İle İlgili Yazı

Çarşamba, 7 Mayıs 2014, 20:56 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Çevreye Karşı Nasıl Vefalı Olunur, Çevreye Vefa ve Sadakat İle İlgili Yazı

Temiz bir çevrenin insan hayatı için önemi son derece büyüktür. Hayatımız için gerekli olan oksijeni bile doğadan sağladığımızdan insanların doğaya karşı vefalı olarak onu her zaman korumaya çalışmaları gerekmektedir.

Doğa bize karşı her zaman vefalı ve cömert davranır. Yediğimiz ekmekten, içtiğimiz suya, aldığımız nefese kadar her şeyi doğa sayesinde elde ederiz. O hiçbir zaman bize kızmaz, bize öfkelenmez, bize arkasını dönüp gitmez. Biz toprağa tohum ektiğimizde o bize buğday verir, fidan ektiğimizde o bize ağaç verir. Biz onu temiz bir şekilde koruduğumuzda o bize yeryüzünde görebileceğimiz en güzel cenneti verir.

Hayatımızın her anında bu kadar etkili ve fedakâr olan doğa karşısında bizim de vefalı olarak doğaya sadakatimizi sürdürmemiz gerekmektedir. Biz doğaya vefa ile bağlandıkça o bize daha çok şey verecek, bu sayede dünyamız daha yaşanılası bir yer haline gelecektir.

Çevre Temizliğinin Önemi Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.