12:59 pm - Salı Kasım 21, 2017

Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği

Çarşamba, 11 Ocak 2017, 18:07 | Bilgi Paylaşımı | 8 Comments
by eokulbengi

Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği  ilkokul ortaokul Ortaöğretim lise dosyalarımızı paylaşıyoruz.  Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği bu sayfadan indirebilirsiniz. Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından beliren dosya linkine tıklayarak dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz doküman hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği 2016 2017 dos, Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği İndir Yükle,  Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği Word Excel Doc xls İndir, Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği İçin MEB 2016 2017 dos, Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 dos

 

  Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği :

Dosya linkinin çalışmaması durumunda aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla bize yazın hemen düzeltelim. öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

8 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ders Ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Ölçeği"

 1. yiğit Ali dedi ki:

  Pardon da neden rezalet diyosunuz ki;emeğe saygı lütfen!Ben kendi adıma hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim.Kendimce yeniden düzenleyip kullanabilirim.

 2. cemile dedi ki:

  asda

 3. Ayşen dedi ki:

  Ortaöğrenimini ders içi etkinliği Nasıl hesaplanıyor. İndiremedim dosyayı, teşekkürler.

 4. ZİYA dedi ki:

  Zorunlumu, dayanağı nedir?

 5. ali dedi ki:

  rezaleeeett

 6. ali dedi ki:

  rezaleetttttttttttttttttt

 7. Nilay Yilmaz dedi ki:

  Hocam indirilemiyor birkaclez denedim ama basarisiz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.