Dil Din Irk Ayrımı Gözetmeden Tüm Düşünür ve Bilim İnsanlarına Değer Verilmesi ve Saygı Duyulması Konusunda Düşünceleriniz Nelerdir

Pazar, 19 Şubat 2017, 1:24 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

Eski zamanlardan bu yana tüm önemli düşünür ve bilim adamlarının ortaya koymuş oldukları gerçekliklerden faydalanmış ve günümüzde de hala faydalanmaya devam etmiş bulunmaktayız. Bilimin hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, tüm düşünür ve bilim adamlarının bir toplum için ne kadar gelecek vaat ettiği çıkarımını yapabiliriz. Bizler de sizler için düzenlemiş olduğumuz bu yazı içerisinde, dil din ırk ayrımı gözetmeden tüm düşünür ve bilim insanlarına değer verilmesi ve saygı duyulması konusunda düşünceleriniz nelerdir kısaca bilgi vereceğiz.

Bir bilim adamı ve düşünüre değer verilmesi ve saygı duyulması için dil, din ve ırk ayrımı yapılmaması gerekmektedir. Çünkü dili, dini ve ırkı ne olursa olsun tüm düşünür ve bilim adamları önemli işler başarmışlardır.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.