Diyanet Sözleşmeli Personele Ek Ders Ücreti Verilecek 27 Mayıs 2011

Cuma, 27 Mayıs 2011, 10:56 | Genel | 0 Yorum
by admin

Sözleşmeli imam-hatip, Kur’an Kursu öğreticisi, müezzin-kayyım ile vaizlere ek ders ücreti verilecek. 27  Mayıs 2011 tarihli Resmi Gazetede yer alan haberin ayrıntıları şu şekilde:

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar Hakkında Karar, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre, kanuna ”Diyanet İşleri Başkanlığı Kur’an kurslarıyla, yaz Kur’an kurslarında sözleşmeli olarak çalıştırılan Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım ve vaizlere ek ders ücreti” ibaresi eklendi. Böylece Diyanet İşleri Başkanlığında Kur’an kurslarıyla, yaz Kur’an kurslarında sözleşmeli olarak çalıştırılan Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım ile vaizlere ek ders ücreti getirildi.

AA – 27 Mayıs 2011

Diyanet İşleri Başkanlığı Sözleşmeli Personele Ek Ders Ücreti Kararı 27.05.2011,Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip, müezzin-kayyım ve vaizlere ek ders ücreti Verilecek 2011,Diyanet Sözleşmeli Personel Ek Ders Ücreti Resmi Gazete 27 Mayıs 2011,Diyanet Çalışanlarına Ne Kadar Ek Ders Ücreti Verilecek 2011

Tagged with: , ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.