E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Neden Açılmıyor

Cumartesi, 9 Ekim 2010, 19:00 | Bilgi Paylaşımı | 64 Comments
by admin

10 Ekim 2010 tarihi itibariyle eokul veli bilgilendirme sistemine giriş yapılamamakta. Peki neden açılmıyor. Özellikle Lise yerleştirmelerine katılan öğrencilerin merak ettiği bir unsur bu…

Ortaöğretim ( Lise) kurumlarına TEOG puanıyla öğrenci alımı için ek yedek yerleştirme işlemleri yapıldı. Sonuçların açıklanması sebebiyle veli bilgilendirme sistemine aşırı bir yoğunluk var. Ayrıca  okul idarecileri bütün işlemleri eokul sistemi üzerinden yapmaktalar.İşlerin sekteye uğramaması ve serverlerin rahat çalışması için Milli Eğitim Bakanlığı veli bilgilendirme sistemini şu anda devre dışı bırakmış durumda. Sistem ara ara düzelmekte fakat yoğunluktan dolayı yine çöküntü yaşanabilmekte.Duruma bakıldığında sistemin çok kısa bir süre sonra,sorunsuz devreye girmesini bekliyoruz.

>>E- Okul İle ilgili Son Haberlerin ve Gelişmelerin,Okul Haberleri,Not Duyuruları,Lise Yerleştirme Sonuçları ve Kontenjanları ile ilgili Haberlerin Anında  Facebook adresinize gelmesini istiyorsanız. Buraya tıklayarak eokulegitim.com’u facebookta beğenin.

Eokulegitim.com

Lütfen Anketimize Katılın …

[poll id=”12″]

Tagged with: , , ,

64 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Neden Açılmıyor"

 1. emine dedi ki:

  gyuhgeghjghr

 2. zehra karabaş dedi ki:

  çok sinirliyim osman

 3. esra sözeri dedi ki:

  acaba e okul neden açılmıyo çok sinirliyim şu anda

 4. ali dedi ki:

  Emine benimle evlenirmisin

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.