E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Neden Açılmıyor -2010deki

Pazar, 25 Temmuz 2010, 12:09 | Genel | 1 Yorum
by admin

Bugün 25 Temmuz 2010 ve dünden beri E-Okula giriş yapılamıyor. E-okul girişi yapılamadığı için de herkesin aklına türlü türlü düşünceler geliyor. Peki neden açılmıyor olabilir?

Herkesin bildiği üzere 26 Temmuz Pazartesi günü(yarın) TEOG Lise yerleştirme sonuçları açıklanacak. E-okul Veli Bilgilendirme sisteminin açılmamasının bununla ilgili olduğunu düşünüyoruz. Şu anda sonuçlar yoğun bir şekilde sisteme giriliyor. Bu sistemde herhangi bir yoğunluktan dolayı aksaklık yaşanmaması için MEB , veli bilgilendirme sistemini devre dışı bırakmış durumda. Sonuç girişi tamamlandıktan sonra veli bilgilendirme sistemi açılacaktır. Sonuç girişlerinin bugün saat 17:00 itibariyle tamamlanması beklenmekte. Dolayısıyla akşam saatlerine kadar veli bilgilendirme sistemindeki bu durum devam edebilir.

Tagged with: , ,

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Neden Açılmıyor -2010deki"

  1. hasan ozan dedi ki:

    yani arkadaş,bir sistem kuruluyor,millet faydalanıp görsün diye.ama bir sınav oluyor sistem devre dışı kalıyor.yetkililerimize hatırlatmak isterim.bilgi çağında bilgiyi kısmende olsa engellemek hizmet değildir.altyapıyı yetersiz kurarsan sonuç bu olur.
    böyle bir durum büyüyen ükemize hiç yakışmıyor.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.