E-Okul’a Sorunsuz Giriş İçin Yapılması Gerekenler

Cumartesi, 19 Kasım 2011, 12:22 | Bilgi Paylaşımı | 61 Comments
by admin

E-Okul Veli bilgilendirme sisteminde bir hata olmamasına rağmen birçok öğrenci sisteme giriş yapamıyor. Daha doğrusu adresi bulamıyorlar. e-okul’a sorunsuz giriş buraya tıklayın. Bu linke tıkladığınız takdirde sisteme sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Ancak kimi durumlarda e-okul sistemi gerçekten servis dışı kalabiliyor. Bu durum genellikle Milli Eğitim Bakanlığının diğer servislerinin yoğun olmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlar karne dönemleri hariç fazla uzun sürmemektedir.

Tagged with:

61 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "E-Okul’a Sorunsuz Giriş İçin Yapılması Gerekenler"

 1. beyzanur dedi ki:

  hanı yazıo ya kırmızıyla yazdıgı bu konular ilginizi çekebilir onun altında maviyle yazılmıs yazılar var orda e okula gırıs yap yazıo oraya tıklayın e okula gırıs ıstıo tc kımlık ıstıo yazın doru duzgn cıkıcak

 2. beyzanur dedi ki:

  oh be gırdımsoyluorum dınleyın

 3. özlem alaca dedi ki:

  23-26 Mart 2014 tarihleri arasında e-okula sınav tarihi ve sınav notları girmeye çalışıyorum. İlk önce kaydet butonu aktif değildi sınav tarihi girişi yapamadım. Son iki gündür de e-okul sayfasını açamıyorum bile acaba sorun neden kaynaklanıyor böyle genel bir sorun var mı?

 4. recep dedi ki:

  açılsn artk e okul

 5. batuhan dedi ki:

  hiç bişey aşılmıyor niye yalan soylüyorsunuz

 6. metin dedi ki:

  of of girmiyo şu e okula! çok ta fefe mk.d

 7. admin dedi ki:

  e okul pazartesi açılcak çünkü öğretmenler sınavlarını girecek

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.