Eğitimin Niteliğinin Artırılmasında Sosyal Kültürel Faaliyetler Daha Önemlidir Münazara

Cuma, 10 Mart 2017, 23:07 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

Bir toplumun gelişim gösterebilmesi ve daha refah bir hayat yaşayabilmesi için en gerekli kavram eğitimdir. Eğitimde ise en önemli kavram verimliliktir. Verimliliğin artması içinse en önemli gereklilikler arasında sosyal kültürel faaliyetler yer almaktadır. Bizler de sizler için düzenlemekte olduğumuz bu yazı ile birlikte eğitimin niteliğinin artırılmasında sosyal kültürel faaliyetler daha önemlidir müzara kısaca bilgi vereceğiz.

eğitim ile ilgili görsel sonucu

Eğitimde verimliliğin artması için yalnızca akademik çalışmalar gerçekleştirmek yeterli olmamaktadır. Bilimsel veriler ile hareket etmek elbette önemlidir fakat bu verileri sosyal ve kültürel alanda uygulamak ve yaşamak gerekmektedir. Tecrübe sahibi olmak eğitimin verimliliğini artırmada önemli bir role sahiptir. Bir şeyi yalnızca bilmek verimlilik sağlamaz, verimlilik bilgileri uygulamak ile kalıcı bir hale getirilebilir.

 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.