Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı MEB

Pazartesi, 29 Ağustos 2011, 1:47 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

En son yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB )Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı bu sayfadan indirebilirsiniz. Aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin ardından dosyayı indirin. İşte dosya:

EKDERS HESAP MATİK (BİLGEBAY) PROGRAMI  (Yeni)

Bu programla,  okullarda her ay hazırlanan Devam-Devamsızlık defteri ve Aylık Ekders  Ücret Çizelgesini  hazırlamak çok kolay.  Programa haftalık ders dağılımları bir defa girdiğiniz zaman,  Program 12 aylık devam-devamsızlık defterini ve Aylık Ekders ücret çizelgesini kendisi oluşturur.

Ayrıca programa tatil günü, raporlu, izinli,sevkli,görevli, Sınav görevi  gibi devamsızlık ve mazeretler yönetici  tarafından girilmesi çok kolaydır. Excel’de hazırlanan bu programın kullanımı çok  kolaydır.  Programı kullanırken sizlere kullandığınız alana göre açıklamalar ekrana gelir. Size yol gösterir.  Ayrıca kullanma kılavuzu ve örnek uygulamalar size yardımcı olur.

İdareciler,  zamanınız ve emeğiniz değerli ise ve işlemlerin hatasız olmasını olmasını istiyorsanız, bu programı deneyiniz.

MEB Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı

 

Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı 2016 2017, MEB Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı İndir Yükle, Milli Eğitim Bakanlığı Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı Dosyası word Excel power point, Yeni Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı, Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı Örneği Sunusu İndir, Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı Şablonu Taslağı Yükle

Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB) okullarda gerekli yönetmelik ve dosyaları sitemizden indirebilirsiniz

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Ek Ders ve Devam Devamsızlık Hesaplama Programı MEB"

  1. fikret onay dedi ki:

    haftalık 31 saat derse giriyorum + klübüm var ve mayıs ayı iznim yok 1mayıs ta 6 dersim vardı .buna göre mayıs ayı için kaç ek ders almalıyım

  2. ayşe mine dedi ki:

    çok iyiy olmuş hemde öğrenciler için faydalı

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.