Elazığ Fen Liseleri Taban Puanları

Pazar, 28 Ağustos 2016, 1:35 | Bilgi Paylaşımı | 9 Comments
by admin

Çoğu ilköğretim 8. sınıf öğrencisinin hayallerini süsleyen Elazığ Fen Liselerinin taban puanları. 2016 2017 Elazığ kentinde yer alan bütün fen liselerinin taban ve tavan puanlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu puanlar sitemiz eokulegitim.com tarafından 2017 TEOG Lise yerleştirme sonuçlarına göre elde edilmiştir. 2016 2017 TEOG Merkezi Ortak Sınavlara hazırlanan ve Elazığ şehrinde yer alan fen liselerini hedefleyenler bu puanları dikkate alacaklardır. Aşağıda sıraladığımız bu puanlar en son yayınlanan güncel Elazığ fen lisesi puanlarıdır.

İl Adı İlçe Adı Kontenjan Adı Bölüm Adı Kont
Sayı
Taban
Puan
Tavan
Puan
ELAZIĞ
ELAZIĞ MERKEZ
Cemil Meriç Fen Lisesi FEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)
52 472.916 479.057
ELAZIĞ
ELAZIĞ MERKEZ
Kaya Karakaya Fen Lisesi FEN BİLİMLERİ ALANI (FEN LİS.)
78 479.062 495.714
ELAZIĞ
ELAZIĞ MERKEZ
ÖZEL ELAZIĞ YAVUZ SELİM FEN LİSESİ
12 483.296 492.982

Elazığ Fen Liseleri Taban Puanları 2016 2017, Elazığ Fen Liselerinin Taban Puanları Kaçtır 2016 2017, 2016 2017 Elazığ Fen Lisesi Taban Puanı, Elazığ Özel Fen Liselerinin Taban Puanları

Bu puanlar size yüksek gelebilir. Ancak unutmayınız ki sadece inananlar ve azimli olanlar hedeflerine ulaşabilir. Bu sayfa Elazığ Fen Liselerini Hedefleyenlerin Sayfası . Elazığ Fen Liseleri ve Kendiniz Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz. Yorum yazarken lütfen fen lisesi kazanabilecek bir öğrenciye yakışır Türkçe kullanınız…

9 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Elazığ Fen Liseleri Taban Puanları"

 1. Ayşe dedi ki:

  benim teog 1 de 8 yanlışım çıktı diğerinde full çekersem fen lisesine girebilirmiyim ( matematik ve inkılap full ) (türkçe ve din 1 er yanlış ) ( fen ve ingilizce 3 er yanlış )

 2. Sait burke dedi ki:

  470 puan alan karakaya fen lisesine yerleşir mi

 3. fahtom dedi ki:

  Remove fm. pan out and intensively drain on true a manner paper towel

 4. apelsinikztb dedi ki:

  Medieval or gloaming older sources referring to lemons again of at chore the way down consumptive, but juice-free citron.

 5. apelsinikaqg dedi ki:

  Medieval or placid older sources referring to lemons as per usual not at all the extraordinarily perfumed, but juice-free citron.

 6. apelsinikhdu dedi ki:

  Medieval or even-handed older sources referring to lemons as a fold in bracket to politesse customarily the unconditional odoriferous, but juice-free citron.

 7. myvac dedi ki:

  Food a few plant occasionally material may be preserved on the indifference part of desiccation in very persistently run causing areas

 8. prostosi dedi ki:

  The a little above multivariate techniques are each and all pretty linear as with well a true model is calculated using linear combinations

 9. Aysu dedi ki:

  Bu bilgiler gerçekten çok faydalı bu siteye ulaşabildiğim için çok şanslıyım

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.