En Güzel Anneler Günü Mesajları Sözleri

Pazar, 8 Mayıs 2011, 3:00 | Genel | 0 Yorum
by admin

Bugün 8 Mayıs 2011 Pazar. Yine Bir anneler günü .. Dünyanın o en güzel varlıkları için belki sarfedeceğiniz bir kaç anlamlı sözcük ararsınız.. İşte o sözler:

Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın…anneler gunun kutlu olsun.

Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur anneler gunun kutlu olsun.

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.

Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor…anneler gunun kutlu olsun.

Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım…

Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece “anne” derdım..anneler gunun kutlu olsun.

Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun.

Anneler Günü Sözleri,Anneler Günü Mesajları,Anneler Günü Kutlama Mesajları,Anneler Günü İle İlgili Anlamlı Sözleri,Anneler Günü İle İlgili Güzel Yazılar,Anneler Günü İle İlgili Tebrik Mesajları,Anneye Yollanacak En Güzel Mesajlar,Anneler Günü İle İlgili Cep Mesajları

Tagged with: , , , , ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.