En Güzel Günlerimiz Henüz Yaşamadıklarımızdır Konulu Deneme Yazısı

Salı, 8 Nisan 2014, 21:24 | Genel | 0 Yorum
by ozden

En Güzel Günlerimiz Henüz Yaşamadıklarımızdır Sözünün Anlamı, En Güzel Günlerimiz Henüz Yaşamadıklarımızdır Konulu Deneme Yazısı

İnsan hayatı boyunca hayaller kurar ve bu hayallerin gerçek olmasını bekler. Kurulan hayallerin başında ise güzel günlerin gelecek olması vardır. Herkes yarınların kendisi için çok daha güzel olacağına inanır.

Kişi yaşadığı günler ne kadar güzel olursa olsun her zaman daha güzel şeyler yaşamak ister. Bu nedenle insanoğlunun içinde güzel günlerin çok yakında olduğuna dair bir umut hep vardır. İnsan güzellikleri hayal ettikçe ve güzele ulaşmaya çalıştıkça her zaman daha güzel günler yaşayacaktır.

Bugünümüz ne kadar iyi geçerse geçsin yarınlardan hep bir beklentimiz olur. Bu nedenle insanın en güzel günleri geçmişte yaşadıkları değil gelecekte yaşayacağı günlerdir. Bu düşünce kişiyi hayata bağlar, yarınlardan beklentisi olan kişi yaşama amacını kaybetmez.

En Güzel Günlerimiz Henüz Yaşamadıklarımızdır Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.