Eokul Soru Cevap Sayfası

Salı, 31 Ocak 2012, 13:08 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

Eokulegitim.com olarak, artık ziyaretçilerimizin de sitemizde yazı yayınlaması uygulamasını başlattık.  Bir konu hakkında bilgi mi edinmek istiyorsunuz ? Ya da yayınlatmak istediğiniz bir makaleniz mi var ? Görüşlerinizi , sorularınızı kayıt olmadan hemen yazmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde yazınızı yazın dakikalar içerisinde sitemizde yayınlansın. Sorunuza ya da makalenize birçok yorum(cevap) geleceğinden emin olabilirsiniz.

Yazınızı yada Sorunuzu Yazarken Aşağıdaki Kurallara Uymanız Gerekmektedir. Aksi halde yazınız onaylanmayacaktır.

Kurallar:

  1. İsim kısmına gerçek adınız ya da rumuz kullanabilirsiniz.
  2.  E-mail kısmına gerçek mail adresinizi yazarsanız, sorunuz cevaplandığında ya da değerli makalenize(yazınıza) yorum yapıldığında mail adresinize bilgi yollanır.
  3. Yazı  kısmına yazınızın ya da sorunuzun başlığını girmelisiniz. Bu kısımdaki başlığınız toplamda 70 karakteri geçmemelidir. Yazı başlığınız ziyaretçilerin , yazınızı Google arama motorunda bulmasına uygun olmalıdır.    Örnek uygun başlık : YGS’de Başarılı Olmak İçin Neler Yapılmalıdır ?  Örnek uygun olmayan başlık:  yqsde başarılı olabilirmiym acaba arkadaşlar
  4. Kategori kısmında , yazınızın ilgili olduğu-olabileceği kategoriyi seçmelisiniz. Uygun bir kategori bulmadığınız takdirde “Genel” kategorisini seçebilirsiniz.
  5. Post Tags (Yazı etiketleri) kısmında , yazınızla ilgili bir kaç kelime ya da kelime grubu kullanmalısınız. Örneğin: YGS, YGS’de Başarılı Olmanın Yolları , YGS’yi Kazanma Yöntemleri
  6. İçerik kısmı sorunuzun ya da makalenizin ana metninin olacağı bölümdür, sorunuzu net ve açık bir şekilde yazmalısınız. Eğer bir makale ya da yazı yayınlayacaksanız yine yazınızı içerik kısmına yazmalısınız.Yazınıza resim ekleyecekseniz resim simgesine tıklayarak-resmin adresini girerek yazınıza resim de ekleyebilirsiniz. Bu kısmı istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.
  7. Son adım olarak , içeriğe yazınızı yazdıktan sonra , güvenlik doğrulaması için ilgili karakterleri kutucuğa giriniz ve Gönder tuşuna basarak yazınızı yayınlayın. Yazınız ya da sorunuz artık Google arama motorunda ve Facebook sayfamızda yerini alacaktır.

Önemli Uyarı: Türkçemizin yazım (imla ) kurallarına uymayan , Türkçede yer almayan harfler(karakterler) içeren , küfür-hakaret-müstehcenlik vb. uygunsuz sözler ya da resimler içeren yazılar kesinlikle onaylanmaz.

[tdomf_form1]

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.