Evinizin, Okulunuzun ve Ülkenizin Ortak Özellikleri Nelerdir

Pazartesi, 7 Aralık 2015, 16:07 | Genel | 1 Yorum
by ozden

Yaşadığımız Yerlerin Ortak Yönleri, Evinizin, Okulunuzun ve Ülkenizin Ortak Özellikleri Nelerdir

Evimizin, ülkemizin ve okulumuzun ortak özelliklerinden ilki bu alanların tümünün bireylerin ortak kullandığı alanlar olmasıdır. Evimiz aile bireylerinim, okulumuz okuldaki tüm öğrencilerin, ülkemiz ise tüm vatandaşların ortak alanıdır.

Bu üç mekan da içinde bulunan ve buraya ait olan bireyler tarafından sahiplenilerek korunur. Sonuç olarak bu yerlerin fertleri evin, okulun ya da ülkenin bir üyesidir ve buraların düzeni, mutluluğu ve başarısı için elinden geleni yapar.

Evimiz çeşitli odalardan, okulumuz sınıflardan ve koridorlardan, ülkemiz ise çeşitli bölgelerden oluşmaktadır. Bu bölgeler üç mekanda da mevcuttur ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir.

Evimiz, okulumuz ve ülkemizde her zaman birlik beraberlik duygusu vardır. Buralara ait olan bireyler arasında da mutlaka bir beraberlik ruhu oluşmaktadır.

Evinizin, Okulunuzun ve Ülkenizin Benzer Yönleri Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Evinizin, Okulunuzun ve Ülkenizin Ortak Özellikleri Nelerdir"

  1. raziye dedi ki:

    kjwheıuregrugweuugyurgyur

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.