Evrendeki Yasalar Ya Da Evrenin Yasaları Denildiğinde Aklınıza Neler Gelmektedir

Salı, 28 Şubat 2017, 20:57 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

Bu yazımızda, Evrendeki Yasalar Ya Da Evrenin Yasaları Denildiğinde Aklınıza Neler Gelmektedir Kısaca bu konuda sizlere bilgiler vereceğiz.

evrende yer çekimi yasası ile ilgili görsel sonucu

Uzun yıllardan beri yaşam sürdürmüş insanlar, her daim kendilerini, çevrelerini ve evreni merak etmişlerdir. Tarihin eski dönemlerinden beri bu alanlarda yapılan araştırmalar sonucunda da günümüzde, evren içerisinde çeşitli yasaların olduğu tespit edilmiştir.

Evrenin yasaları denildiği zaman insanın aklına, Allah’ın kurmuş olduğu ve insanın değiştirmesinin mümkün olmadığı yasalar gelmektedir. Yani evrenin yasaları, insanın gücünün yetmediği ve yetmeyeceği yasalar olmaktadırlar. Örneğin bizlerin, yerçekimi yasasını kaldırma veya onun üzerinde değişiklik yapma şansımız yoktur. Çünkü yerçekimi yasası, evrenin bir gerçekliği olarak hayat bulmuştur ve insanlar tarafından değiştirilebilmesi muhtemelen mümkün olmayacaktır.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.