Facebook Karnesi!

Çarşamba, 28 Kasım 2012, 17:30 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by eokulbengi

350 binin üzerindeki takipçisiyle sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan eğitim kurumları arasında yer alan Doğa Koleji, dijital ajans Krombera işbirliği ile hayata geçirdiği ‘Sosyal Karnem’ uygulaması ile Facebook kullanıcılarının eğlenceli dakikalar yaşamasını da sağlıyor.

Sosyal Karnem uygulaması, kullanıcıların arkadaş ve beğeni sayılarına, üye oldukları gruplara, ilgi alanlarına, yayınladıkları videolara, paylaştıkları fotoğraflara ve yaptıkları check-in’lere göre puan vererek bir değerlendirme yapıyor ve elde edilen sonuca göre eğlenceli bir dijital karne veriyor.

En yüksek nota sahip olan takipçiler Liderlik Tablosu’nda yer alırken, sınıf birinciliği mücadelesi eğlencenin dozunu daha da artırıyor. Kullanıcılar, Doğa Koleji Sosyal Karnem uygulamasına arkadaşlarını davet ederek onları da bu eğlenceye ortak edebiliyorlar.

Doğa Koleji, kullanıcı sayısı her geçen gün artan Facebook sayfası üzerinden, ebeveynlerin sorularını yanıtlıyor, takipçilerine eğitim indirimleri, hediyeler ve yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin de bir parçası olma imkânı sunuyor. Ayrıca Online Rehberlik hizmeti ile Doğa Koleji’nin tüm faaliyet ve uygulamaları güncel bir biçimde paylaşılıyor ve ebeveynler ile interaktif bir iletişim yürütülüyor. Kapsamlı içeriği ile kullanıcılarına birçok seçenek sunan Doğa Koleji’nin resmi Facebook sayfasına facebook.com/dogakoleji adresinden ulaşılabiliyor.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Facebook Karnesi!"

  1. betül dedi ki:

    bence facebook karnesi istiyen gider kendisi alır eğer istemiyorsa ona kalmış bir şey :D

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.