Facebookta Anket Dönemi – Facebook Anket Nasıl Yapılır Uygulaması

Cuma, 29 Nisan 2011, 11:12 | Genel | 9 Comments
by admin

İnternet dünyasında 1 numara olmayı hedefleyen Facebook durmak bilmiyor. Facebook bu hafta art arda üç tane yeni servisini tanıttı. İşte sosyal ağ sitesinin formspring’e meydan okuduğu sorular hizmeti ve sundukları. Peki Facebookta Anket Nasıl Düzenlenir Yapılır. İşte Ayrıntılar:

500 milyon üyesiyle yetinmeyen Facebook internetin en büyük gücü olmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu haftaya üç büyük yenilik ile başlayan sosyal ağ sitesi, şimdi de formspring.me adlı potansiyel rakibini ortadan kaldırmak için çalışmalara başladı.

İlk olarak Temmuz ayında tanıtılan Facebook Questions (sorular) hizmeti bugünden itibaren tüm  açık hale geldi. Geçtiğimiz aylarda özel davetiye yoluyla işleyen sistem, Facebook üzerinden anket yapmanızı da sağlıyor.

Yeni Hizmet Nasıl Çalışıyor?

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net‘in haberine göre, açtığınız anketi cevaplayan kişiler de otomatik olarak bu soruyu profillerinde paylaşmış oluyor. Böylece hazırladığınız anketi kaç kişi cevaplarsa o soru Facebook üzerinde o kadar yayılıyor. Kullanıcılar hazırladıkları anketin sonuçlarını özel bir grafik yardımıyla görebiliyor.

Facebook soruları bölümü profilinizin paylaşım kısmında görünmeye başladı. Ünlü sosyal ağ sitesi bu hafta içerisinde, gönder tuşu, yeni grup özellikleri ve Groupon benzeri fırsat sistemini de tanıtmıştı.

Kaynak: (ShiftDelete.Net) 29 Nisan 2011

Facebook Anket Nasıl Yapılır,Facebook Anket Uygulaması,Facebookta Anket Yapmak İçin Ne Yapılması gerekir,Facebook Anket Hizmeti Nasıl Çalışıyor,Facebook Anket Yapma,Facebook Anket Uygulaması Hakkında Bilgi,Facebook’ta Anket Düzenlemek Ücretlimi Ücretsiz mi

9 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Facebookta Anket Dönemi – Facebook Anket Nasıl Yapılır Uygulaması"

 1. berrak dedi ki:

  anket yaparken soru sora nasıl geinir

 2. arda dedi ki:

  Anket nasıl yapılır? Cevapları

 3. arda dedi ki:

  Anket nasıl yapılır?

 4. Mustafa ÇALIŞKAN dedi ki:

  Merhaba bu anketi kendi sitemizde de yayınlayabiliyormuyuz. aynı zamanda kendi sitemizde de yayınlansın ve sonuçları facebook’a atsın. öyle bi imkan varmı.

 5. murat dedi ki:

  slm bu anket nasıl kuruluyor bilen var mı acaba

 6. enes dedi ki:

  ben anlamadım bende oyle bolum yok ama

 7. mustafa yıldız dedi ki:

  merhaba ben facebook ta anket yapmak istiyorum ve nasıl ypılacağı hakkında kimden ve nasıl yardım alacağımı bilemiyorum

  • Adem KAKALOĞLU dedi ki:

   anket yapabildiğim soru bölümü yalnışlıkla kaldırıldı tarafımdan nasıl ayarlarım

 8. neşe karagöz dedi ki:

  4.sınıfa giden oglumdan MEB ögrenci veli anketi istemişler nasıl yapılcanı bilmiyorum beni aydınlatırmısınız şimdiden teşekkürler.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.