Felsefe Öğretmenlerinin Feryadını Duyun Artık !

Salı, 21 Şubat 2012, 15:05 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

Yıllardır almadığım sertifika kalmadı ama yine nafile 12 yıldır bekliyorum en sonunda 40yaşına dayanınca mı bu seferde yaş haddinden almayacaksınız neden bu kadar işkence neden zulüm 12 yıldır hep 80 50 126 gibi atamalar oluyor kendı bölümümden felsefe bir yana sınıf öğretmenliği sertifikamı pedogojik formasyon olarak gösterme hakkı verıyorlar zaten benım pedegojık formasyonum var bu ne perhiz bu ne lahana turşusu 400 lıra verdim 2000 yılında ladım
barı ondan almıyorsunuz felsefeden sınıf öğretmenliğinden alın inanın bıktım artık atama yapın
felsefeden 500 600 bir kerede alın o kadar din kültürü öğretmeni alıyorsunuz
bari bızden de alın bir kere

Felsefeci rumuzlu ziyaretçi soru-cevap bölümü aracılığıyla gönderdi …

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Felsefe Öğretmenlerinin Feryadını Duyun Artık !"

  1. Tunahan dedi ki:

    Din Kültürü Öğretmeni alımı demişsiniz. Din kültürü ilk okul 4. sınıftan başlayıp Lise sona kadar devam ediyor. Sözel grup her okulda açılmıyor bile. Açılsada en fazla 2 sınıf felan oluyor. Bunun için de ülkemizde felsefe grubuna pek ihtiyaç duyulmuyor. Din kültürü öğretmenliğini özellikle belirtmeniz deki amacınızı anlamış değilim ?

  2. CANAN dedi ki:

    OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ZORUNLULUĞU KALKTI MI??
    okul öncesi eğitim zorunlu olmayacak diye duyumlar aldık bunun ne kadarı doğru bilginiz var mı?????eğer doğru ise; ilerki yıllarda okul öncesi öğretmen atamalarında sıkıntı yaşanabilirmi??yani öğretmen ihtiyacı var mı yok mu?? bu bölüm hakkında kessin bilgisi olan var mı???

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.