Fen ve Teknoloji 6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları – 2012 2013

Çarşamba, 9 Kasım 2016, 8:46 | Bilgi Paylaşımı | 70 Comments
by admin

Çok seviyoruz bu dersi Yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra ortaya çıkacak olan butona tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı soruları sınavda çıkacak diye bir kural yoktur. Bizim acımız sadece yazılıya hazırlık açısından yardımcı olmaktır. 2016 2017 Eğitim Öğretim yılı Fen ve Teknoloji dersi için bir araya getirdiğimiz yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması ve rehberlik etmesi amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları sorunsuzca indirebilirsiniz.

6. Sınıf Fen ve Teknoloji Dersi için aşağıda yer alan bu sorular hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğundan lütfen bizlere iletin.

 • Yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra ortaya çıkacak olan butona tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı soruları sınavda çıkacak diye bir kural yoktur. Bizim acımız sadece yazılıya hazırlık açısından yardımcı olmaktır. Bunu aklımızdan çıkarmayalım lütfen.

Lütfen yorum kutucuğundan bizlere teşekkür ve görüşlerinizi iletiniz.(Kayıt olmaya gerek yoktur.)

Tagged with:

70 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Fen ve Teknoloji 6. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları – 2012 2013"

 1. sevada dedi ki:

  e okula teşekurler

 2. sevda dedi ki:

  allah e okuldan razı olsun

 3. hilal dedi ki:

  çok tşk edrim yaptım ama yarın sinav olacağiz herkese tavsiye ederim ………………………………

 4. bella dedi ki:

  ya gerçekten tşk sınavdan 100 aldım herkese tavsiye ederim çok yardımcı oldu yani diyecek laf bulamıyorum sevincimden………..

 5. Anony87 dedi ki:

  Arkadaşalr kopya teknigi verin sınavım çok zor olucak

 6. mert dedi ki:

  arkadaşlar kendini skmayn ve asla gercekler gelmez yani snasıl olsa hangi öğretmen sınav cevablarını sorularını siteye verir anlayıslı olalaım biraz kendimiaz calısarak belki basarabiliriz:)

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.