Google Albert szent gyorgyi Kimdir Hayatı

Cumartesi, 4 Şubat 2012, 14:56 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin


Albert von Szent-Györgyi 16 Eylül 1893 tarihinde Budapeşte’de hayata ilk defa gözlerini açtı.Babası, Joseph Lenhossék ve kardeşi Michael Nicolaus von Szent-Györgyi indi, büyük bir sahibi ve Josefine, oğlu Budapeşte Üniversitesi Anatomi hem Profesör. O, 1911 yılında mensubu ve o, o seferber oldu I. Dünya Savaşı’nın patlak kadar okudu amcasının laboratuar girdi. Kahramanlık Madalyası Gümüş Madalya kazanarak, İtalyan ve Rus cephelerinde görev yaptı ve 1917 yılında eylem yaralandıktan sonra taburcu edildi. O, o iki yıl için Hamburg’a gitti önce Budapeşte’de yaptığı çalışmaları tamamladı ve ardından farmakolog, o elektrofizyoloji okudu Prag, Armin von Tschermak Pozsony G. Mansfeld ve Berlin L. Michaelis ile art arda çalıştı Tropikal Hijyen Enstitüsü fiziksel kimya ders.

1. Yeterince dinlenmek için ne gerekiyorsa yapın. Aşağı koşmak bağışıklık sistemini çalıştırmak ve grip kötü suşları maruz istediğiniz bir şey değil Olası. Uyku ciddi zaman ayırın!

2. Ellerinizi ağzınızı ve burnunuzu uzak tutmak bir alışkanlıktır geliştirilmesi ve özellikle kapı tokmakları, telefonlar, bilgisayar klavyeleri, vb zaman Olası gibi “sıcak noktalar” dokunduktan sonra, sık sık yıkayın, tokalaşmaktan kaçınmak için deneyin. Sabun ve Bu kez her zaman su (hala en iyi!) Mevcut değil ne zaman bir el dezenfektanı tutun.

3. Yüksek şekerli gıdalar minimumda tutun. Çok fazla şeker alımından sonra birkaç saat boyunca, bağışıklık sisteminin önemli ölçüde önleyebilirsiniz. Ve millet, bu virüsü barındıran olabilir fırsatçı bir sürer, her zaman “tutun.”

4. Grip aşısı dikkate verin şu anda mevcuttur.

5. Günlük C vitamini yüksek kaliteli ürün kullanın.

Google Albert szent gyorgyi kimdir Google albert szent gyorgyi Albert szent gyorgyi kimdir albert szent gyorgyi Google Albert szent gyorgyi Kimdir Albert von Szent-Györgyi 16

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.