Günahlarımızı ve Sevaplarımızı Yazan Meleklerin Adı Nedir

Pazar, 23 Nisan 2017, 21:10 | Ödev | 0 Yorum
by ozge2017

Bu yazımızda, sizlere Günahlarımızı ve Sevaplarımızı Yazan Meleklerin Adı Nedir Kısaca bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

kiramen katibin ile ilgili görsel sonucu

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim, bizlere dünyadaki hayatımız boyunca rehber olacak ve yol gösterecek pek çok bilgiyi içermektedir. Bizler, onun esas gördüğü şekilde yaşarız ve bu sayede hem dünyada hem de ahirette huzuru yakalamayı garantilemiş oluruz.

Kur’an-ı Kerim’de, bizlere belirtilene göre evrende çeşitli görevleri üstlenen bazı melekler bulunmaktadır. Evrenin işleyişi ile ilgili çeşitli görevler, bu meleklere verilmiştir. Bu meleklerden bir tanesi de günahlarımızı ve sevaplarımızı kayıt etmekle görevlendirimiş olan Kiramen Katibin melekleridir.

Bunlardan sağ tarafımızda bulunan, yaşamımız boyunca işlediğimiz sevapları, güzel davranışlarımızı kaydederken sol tarafımızda bulunan melek ise kötü davranışlarımızı ve günahlarımızı kaydetmektedir.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.