Hakkında

Soruegitim.com sitesi özellikle ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine sınavlar ve okul hakkında yardımcı ve rehber olmak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz özel bir sitedir ve resmî hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemize üye olan ya da olmayan herkes halihazırdaki bilgilerden yararlanabilir ve bunlar hakkında yorum yazabilirler. Yapılan yorumlar tamamen yorumu yapan kişiyi bağlamakla birlikte, sitemizde yapılan yorumlar düzenli olarak kontrol edilmekte ve gerektiği takdirde silinmektedirler. Soruegitim.com kullanıcılarının diğer ziyaretçi ve üyeler hakkında kırıcılık,hakaret ve tahrik içeren yorumlar yapmaması rica olunur.

Gizlilik

Sitemizde yayınlanan ve telif hakkı sitemiz editörlerine ait olan yazıların başka bir sitede kullanılabilmesi için mutlak sûretle kaynak belirtilmesi gerekmektedir.Hiçbir yazı izin alınmadan ya da kaynak link gösterilmeden hiçbir şekilde websitelerinde yayınlanamaz. Bu kurala uyulmaması halinde ilgili site yönetimlerine karşı haklarımızın saklı olduğunu belirtiriz.

Telif Hakkı İçeren Materyaller Bildirimi :

Sitemize eklenen içerikler temel olarak blog yazarlarımızın kendi yazıları , resmî kurum siteleri, çeşitli haber siteleri ile ajanslardan elde edilen bilgilerden oluşmaktadır. Telif hakkı iddiasında bulunan kişi,kurumlar ya da tüzel kişiler ” eokulegitim@gmail.com ”  e-posta adresine ilgili içeriğin bulunduğu “website linkimiz” ile birlikte telif hakkı gerekçelerini ve isteklerini yollamaları önemle rica olunur .

eokulegitim.com

5 thoughts on “Hakkında

 • 27/11/2015 tarihinde, saat 14:23
  Permalink

  sorun yok dert yok tasa yok bana yani.

  Yanıtla
 • 14/08/2015 tarihinde, saat 22:54
  Permalink

  neden 10 puan yüksek Anafartalar Anadolu lisesine yerleştirmiyorsunuz da 35 puan düşük Atatürk Anadolu lisesine yerleştiriyorsunuz ben kızım Ayşegül Uygur un hakkını istiyorum

  Yanıtla
 • 07/07/2012 tarihinde, saat 16:31
  Permalink

  bende 750 puan aldım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir