Hakkında

Cuma, 27 Kasım 2015, 14:23

Soruegitim.com sitesi özellikle ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine sınavlar ve okul hakkında yardımcı ve rehber olmak amacıyla kurulmuştur. Sitemiz özel bir sitedir ve resmî hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemize üye olan ya da olmayan herkes halihazırdaki bilgilerden yararlanabilir ve bunlar hakkında yorum yazabilirler. Yapılan yorumlar tamamen yorumu yapan kişiyi bağlamakla birlikte, sitemizde yapılan yorumlar düzenli olarak kontrol edilmekte ve gerektiği takdirde silinmektedirler. Soruegitim.com kullanıcılarının diğer ziyaretçi ve üyeler hakkında kırıcılık,hakaret ve tahrik içeren yorumlar yapmaması rica olunur.

Gizlilik

Sitemizde yayınlanan ve telif hakkı sitemiz editörlerine ait olan yazıların başka bir sitede kullanılabilmesi için mutlak sûretle kaynak belirtilmesi gerekmektedir.Hiçbir yazı izin alınmadan ya da kaynak link gösterilmeden hiçbir şekilde websitelerinde yayınlanamaz. Bu kurala uyulmaması halinde ilgili site yönetimlerine karşı haklarımızın saklı olduğunu belirtiriz.

Telif Hakkı İçeren Materyaller Bildirimi :

Sitemize eklenen içerikler temel olarak blog yazarlarımızın kendi yazıları , resmî kurum siteleri, çeşitli haber siteleri ile ajanslardan elde edilen bilgilerden oluşmaktadır. Telif hakkı iddiasında bulunan kişi,kurumlar ya da tüzel kişiler ” eokulegitim@gmail.com ”  e-posta adresine ilgili içeriğin bulunduğu “website linkimiz” ile birlikte telif hakkı gerekçelerini ve isteklerini yollamaları önemle rica olunur .

eokulegitim.com

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Hakkında"

 1. adsız dedi ki:

  sorun yok dert yok tasa yok bana yani.

 2. adsız dedi ki:

  <3 <3 <3

 3. emine uygur dedi ki:

  neden 10 puan yüksek Anafartalar Anadolu lisesine yerleştirmiyorsunuz da 35 puan düşük Atatürk Anadolu lisesine yerleştiriyorsunuz ben kızım Ayşegül Uygur un hakkını istiyorum

 4. emrah baran dedi ki:

  bende 750 puan aldım

 5. lara dedi ki:

  ya ben450 puan aldım

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.