İbrahim Tatlıses Silahla Başından Vuruldu – Durumu 14 Mart 2011

Pazartesi, 14 Mart 2011, 8:55 | Genel | 2 Comments
by admin

Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonucunda başından ağır yaralanan İbrahim Tatlıses’in kaldırıldığı hastanede ameliyatını gerçekleştiren doktorlar ünlü sanatçının sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. İşte Detaylar:

Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi Çağlar Çuhadaroğlu, silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses’in hayati tehlikesinin devam ettiğini ancak sanatçının, hastaneye ilk geldiği noktadan daha iyi durumda olduğunu bildirdi.

Çuhadaroğlu ve ameliyatı gerçekleştiren doktorlar, hastane girişinde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Tatlıses’in beyin zarında ve beyninin içinde yaralanmadan dolayı kanama meydana geldiğini belirten Çuhadaroğlu, ilk önce bu kanamayı durdurduklarını, daha sonra da bir bütün halinde operasyon gerçekleştirdiklerini söyledi.

Kurşunun, Tatlıses’in başına arkadan girip önden çıktığını ve sağ kafa kemiğinde kırık oluşturduğunu kaydeden Çuhadaroğlu, sanatçının vücudunun bir bölümünün felç kalabileceğini belirtti.

Çuhadaroğlu, sanatçının son durumunun değerlendirilmesi için ilerleyen zamanda tomografisinin çekileceğini ifade ederek, şu anda kesin bir şey söylemenin mümkün olmadığını kaydetti.

Sanatçıya kaç kurşun isabet ettiğinin Adli Tıpın incelemesinin ardından ortaya çıkacağını dile getiren Çuhadaroğlu, Tatlıses’in 24 saat süreyle uyutulacağını, durumunun bu şekilde değerlendirileceğini söyledi. Çuhadaroğlu, Tatlıses’in burun bölgesinde de kurşun izleri olduğunu kaydetti.

Tatlıses ile aynı araçta bulunan basın danışmanı Buket Çakıcı’nın da ameliyat edildiğini belirten Çuhadaroğlu, Çakıcı’nın sağlık durumunun Tatlıses’e oranla çok daha iyi olduğunu bildirdi.

Kurşunun, Çakıcı’nın boğazından girdiğini belirten Çuhadaroğlu, yüz kısmında da yaraların olduğunu anlattı.

Tatlıses ve Çakıcı’ya plastik cerrahi müdahale yapıldığını ifade eden Çuhadaroğlu, ikisinin de sağlık durumlarının izlendiğini sözlerine ekledi.

AA – 14.03.2011

İbrahim Tatlıses Vuruldu 14 Mart 2011,İbrahim Tatlısesi Kimler Vurdu 14.03.2011,İbrahim Tatlıses Silahla Vuruldumu 14 Mart 2011,İbrahim Tatlısesin Sağlık Durumu Nasıl 14.03.2011

Tagged with: , ,

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İbrahim Tatlıses Silahla Başından Vuruldu – Durumu 14 Mart 2011"

  1. vedat dedi ki:

    İBRAHİM BABAYA KALKAN ELLER KIRILSIN ALLAHTAN ACİL ŞİFA DİLİYORUZ:(((((((((((((((((((((((((

  2. Gönül Gök dedi ki:

    Allah Ibrahim Abiye Acil Sifa versin Bir sürü insanin onun sayesinde yemek ailesine götüre biliyor. Ama Su iraklilar CANI ALLAHIN BELASI ADI KISILIKSIZ INSANLAR PARA YÜZÜNDEN ANALARINI BILE SATAN HAYVANLAR ZAVALI SADAMIN AILESINIDE KALESCE VURMADILARMI: DINSINZ KISILIKSIZ KALES INSANLAR IRAKLI DOSTUM OLMASIN BIN BIR DÜSMANIM OLSUN!!!

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.