Iğdır Üniversitesi Taban Puanları 2010-2011

Pazar, 3 Ekim 2010, 11:02 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Iğdır Üniversitesi 2010 ÖSS – LYS yerleştirme sonuçlarına göre elde edilen taban puanları.Aşağıdaki taban puanlar Iğdır Üniversitesine ait 16 Ağustos 2010 tarihinde açıklanan LYS yerleştirme sonuçlarından elde edilen ve ÖSYM’den alınan taban ve tavan puanlardır. Puanına bakmak istediğiniz bölümün özelliğine göre Tablo 3A ,Tablo 3B ya da  Tablo-4’e tıklayarak puanlara ulaşabilirsiniz.

2010-ÖSYS Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları (PDF Biçimindeki Dokümanlar)

TABLO-3A

TABLO-3B

TABLO-4

e-okul

Tagged with: , , , , , , ,

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Iğdır Üniversitesi Taban Puanları 2010-2011"

  1. hasan aksu dedi ki:

    internetten tesadüfen girdim .küçük şirin bir ilimiz. il hakkıdaki bilgi ve resimleri incelerken,hayalimde; bir birlerini tanıyan örf ve adetlerini yaşıyan,sicak insanlarla dolu özlem duyduğum biryaşam canlandı.insanların, modernlik-kalkınmışlık-sanayileşmek uğruna robotlaştığını daha iyi anladım. TÜM IĞDIR’LI KARDEŞLERİME ve GÜZEL IĞDIRA SAYGILAR-SELAMLAR.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.