il emrinin kaldırılmış olması polis eşleri için de geçerli mi

Çarşamba, 15 Şubat 2012, 23:12 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

eşim polis memuru.4 senelik öğretmenim.karı-koca öğretmen olanlar içinmi geçerli bu durum,eşlerden sadece biri öğretmen olunca da geçerli mi? 90 puan sınıf öğretmeni için eş durumunda düşük bir puan mı? teşekkür ederim.

Soru özeti: Eşim Polis memuru il emri uygulaması bizim için de geçerli mi ?

Cevap: İl emrinin kaldırılmış olması bütün öğretmenler için geçerlidir. Açılan kontenjanlar dahilinde puan üstünlüğüne göre özür gurubu atamaları 2012 yılında yapılacaktır. 90 Puan sınıf öğretmenliği için ideal bir puan sayılabilir. Ancak tercih edeceğiniz iller kontenjanı fazla olan illerden seçilmelidir. Başarılar , saygılarımızla …

eokulegitim.com

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "il emrinin kaldırılmış olması polis eşleri için de geçerli mi"

  1. elif yılmaz dedi ki:

    erkek arkadaşımda bende polis olmak istiyoruz.Polislik okulu bitince evlensek zorunlu doğu görevinde aynı ile atanabiliyor muyuz?

  2. Pedro dedi ki:

    Wow!! I didnt know u’ll make for people!! Can i reqeust one too?? A template for boyish type of girl..but at the same time you can see its belong to a girl..=P a combination of dark purple, light green and maybe blue? hahaha

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.