İletişim Hakkında Kompozisyon

Perşembe, 3 Nisan 2014, 23:29 | Genel | 0 Yorum
by ozden

İletişim İle İlgili Kısa Yazı, İletişim Hakkında Kompozisyon

İletişim kişinin dünyada olup bitenlerden ve diğer insanlardan haberdar olması, çevresi ile etkileşime geçmesi demektir. İletişimden uzak olan bir insanın dünya ile bağlantısı kopmuş demektir.

Yaşadığımız çağ dünyadan haberdar olmayı ve gelişmeleri yakından takip etmeyi gerektirmektedir. İletişimden kopuk olan kişiler çağın gereklerinden uzak kalır ve hiçbir zaman kendini geliştiremez. Kendini geliştiremeyen kişiler ise hiçbir alanda başarı sağlayamaz. Gerek televizyon ve telefon gerekse telefon insanın günümüzde iletişim kurmasını sağlayan çok büyük kolaylıklardır. Günlük hayatımızda iletişim kurmak bu kadar kolayken bu nimetten mutlaka faydalanmak gerekmektedir.

İletişimin en önemli öğesi insanlardır. Ne şekilde olursa olsun insan iletişim kurmadan yaşayamaz. imkanların bu kadar fazla olduğu günümüzde bunlardan faydalanarak iletişim kurmak insanın kendini geliştirmesi için en kolay yöntemdir.

İletişim Nedir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.