İnanmak Başarının Yarısıdır Kompozisyon

Çarşamba, 19 Aralık 2018, 19:05 | Genel | 5 Comments
by ozden

İnanmak Başarının Yarısıdır Ne Demektir, İnanmak Başarının Yarısıdır Kompozisyon

İnsan hayatı boyunca birçok iş gerçekleştirmek ister ve bu işleri yapmak için pek çok çaba sarf eder. Ancak bir işin başarılı olabilmesi için en başta insanın o işi yapacağına inanması ve bu konuda kararlı olması gerekmektedir.

Bir insan bir işi yapmayı kafasına koyduysa, önüne çıkan hiçbir engel onu durduramayacaktır. Çünkü insan bu kararlılık ile elinden gelen her şeyi yapar ve karşısına çıkan zorluklarla bu inanç ve kararlılıkla mücadele eder. Ancak bir kişi ben bu işi yapamam diyorsa bundan sonra ne yaparsa yapsın o işi gerçekleştiremeyecektir. Ben bunu yapamam diyen kişi mücadeleyi baştan kaybetmiştir.

Hayatta başarıya giden yol öncelikle kararlıktan geçmektedir. Bir işi yapacağına inanan insan o işi yapmış kabul edilir. Çünkü o kişi bu istek ile yapmak istediği işin üstüne gidecek ve ne olursa olsun sonunda o işi gerçekleştirecektir. Bu nedenle bir işe başlarken öncelikle o işin gerçekleşeceğine inanmak gerekir.

İnanmak Başarının Yarısıdır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İnanmak Başarının Yarısıdır Kompozisyon"

 1. ihsan angun dedi ki:

  Çok güzel ve mutlu oldum

 2. kerem dedi ki:

  mükemmel

 3. furkan dedi ki:

  mukemeldi coni

 4. anan dedi ki:

  yemin edin la oçs
  qwx

 5. q,w,x dedi ki:

  yemin eddd türkçeye sahipmi çıkacaz yemin edddddd

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.