İngilizce 7. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları – 2012 2013

Pazartesi, 5 Aralık 2016, 19:23 | Bilgi Paylaşımı | 111 Comments
by admin

Yabancı dil ingilizce Yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra ortaya çıkacak olan butona tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı soruları sınavda çıkacak diye bir kural yoktur. Bizim acımız sadece yazılıya hazırlık açısından yardımcı olmaktır.2016 2017 Eğitim Öğretim yılı 7. sınıf 1. Dönem 2. Yazılı İngilizce dersi için bir araya getirdiğimiz yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz… Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması ve rehberlik etmesi amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları sorunsuzca indirebilirsiniz.

7. Sınıf İngilizce Dersi için aşağıda yer alan bu sorular hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğundan lütfen bizlere iletin.

  • Yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra ortaya çıkacak olan butona tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı soruları sınavda çıkacak diye bir kural yoktur. Bizim acımız sadece yazılıya hazırlık açısından yardımcı olmaktır.

Lütfen yorum kutucuğundan bizlere teşekkür ve görüşlerinizi iletiniz.(Kayıt olmaya gerek yoktur.)

eokulegitim.com

Tagged with:

111 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İngilizce 7. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları – 2012 2013"

  1. büşra dedi ki:

    ben açamadım açan varmı

  2. zayıf dedi ki:

    ben böyle harika mukennel bi site görmedim yazılıdan 50 aldım çok mutluyfum

  3. selin dedi ki:

    testi çözemedim çünkü açılmıyor

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.