İpad 3 Özellikleri Resimleri – İpad 3 Ne Zaman Çıkacak 2011

Cuma, 1 Nisan 2011, 14:22 | Genel | 0 Yorum
by admin

iPad 2’nin kullanıcıların beğenisine sunulmasından bir ay bile geçmeden iPad 3 dedikoduları başladı. Peki, iPad 3 nasıl olacak? İşte piyasaya çıkması an meselesi olan İpad 3 ‘ün bilinen özellikleri:

Apple’ın iPad 2 tableti piyasaya sürüleri kısa bir süre olmasına rağmen, 1 milyonun üzerindeki satış rakamını yakaladı bile. Daha iPad 2’nin etkisi geçmeden iPad 3 dedikoduları da başladı. Internet üzerindeki bazı forum sitelerinde okuyucular kendi fikirlerini yazarak diğer kullanıcılara sunuyorlar.

Bu kullanıcı yorumları Apple‘in iPad 3 için yol haritasını belirleyecek gibi gözüküyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, yeni nesil tablet bilgisayar araştırmalarını ve kaynaklarını kullanarak iPad 3’ün hangi özelliklere sahip olacağı hakkında özel bir bir haber yaptı.

Kullanıcıların hemfikir oldukları konuların başında retina ekran yer alıyor. Retina ekranlarda görüntüler daha gerçekçi olacak. Retina ekranların piksel sayıları diğer ekranla göre dört kat fazla olacak. Bu da tablet sektöründe büyük bir değişime yol açacak.

Sanıyoruz Retina ekranlar tercih sebebi olacak. Bu tarz ekranların fiyatları el yakıyor. iPad 3’te de normal ve retina olmak üzere iki ekran çeşidi olacak. Normal ekranlı modellerin fiyatı düşük, retina ekranlı modellerin ise yüksek olacak.

iTunes ve PC limitlerinden kurtulacaksınız

Kullanıcıların çoğu cihazlarını sürekli iTunes ve PC’ye bağlamaktan şikayetçi, bunun yerine cihazlarını bir PC gibi kullanmak istiyorlar. Belki de Apple’in yeni tableti iPad 3 içerisinde USB bellekten veriler atabileceğiz.

Daha Hafif Olacak

iPad 3 beklentileri arasında yer alan bir diğer istek ise ürünün iPad 2’ye göre daha hafif olması. iPad 2’nin ağırlığı 600 gram civarında. 10.1 inç ekrana sahip GALAXY Tab 600 gram ve 8,9 inç ekrana sahip GALAXY Tab 471 gram ağırlığında. iPad 3’ün tüm bu ürünlerden hafif olması gerekiyor.

4G Desteği

iPad ve 3G oldukça iyi bir uyum yakalmış durumdalar. Kullanıcılar internet bağlantılarından oldukça memnun olsa da bazı zamanlarda video izlemek pürüzsüz olmuyor. Operatörünüze bağlı olarak bağlantı hızınızda sorun yaşanabiliyor.

Tüm bu sorunların üstesinden gelmek için iPad 3’ün 4G LTE desteği olacak. Bu sayede video izleme performansınız artacak.

Kaynak: ShiftDelete.Net

İpad 3 Özellikleri,İpad 3 Resimleri,İpad 3 Nasıl Bir Cihaz, İpad 3 Teknik Özellikleri,İpad 2 ile İpad 3 Arasındaki Farklar,İpad 3 ‘ü İpad 2’den Ayıran Özellikler,İpad 2 Ekran Özellikleri,İpad 3 Ne Zaman Çıkacak,İpad 3, İpad 3 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak,İpad 3 Ne Zaman Satışa Sunulacak

Tagged with: , , , , , ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.