İphone 5 Nasıl Olacak – İphone 5 Resimleri Görünüşü

Salı, 26 Nisan 2011, 8:54 | Genel | 0 Yorum
by admin

iPhone 5 hakkında birçok rivayet işittik. Hatta sizlerle bunları paylaştık ve kendi tahminlerimizi yürüttük. Engadget editörü Joshua Topolsky de aynı şeyi yapmış ve hayal gücünü kullanarak iPhone 5’i resimde gördüğünüz gibi tasarlamış. Bu resim tamamen öngörüden ibaret.

Bizim tahminlerimizin aksine Topolsky, blog’unda iPhone 5’in iPhone 4’den ‘radikal’ bir biçimde farklı görüneceğini iddia ediyor. Yeni iPhone’un Apple’ın yeni aldığı patent dolayısıyla daha ince olacağı ve Macbook Air’deki ‘teardrop’ profiline sahip olacağı düşünülüyor.

Giriş düğmesi alanı genişletilerek gelecekteki iOS güncellemesiyle gelecek parmak hareketi işlevleri desteklenecek. Ekran sanıldığı gibi 4 inç olmayacak, 3.7 inç boyutunda kalacak. Çözünürlükte ise herhangi bir düşüş olmayacak.

Topolsky, iPhone’un kablosuz ve dokunmatik şarjlı bir çizimini de gördüğünü söylüyor ancak kaynakları bunu doğrulamıyor. Forbes ise geçtiğimiz ay iPhone 5’de NFC çiplerinin yer alacağını söylemişti. Telefonun Sony tarafından sağlanan 8 MP’lik bir kamerayla geleceği de söylenenler arasında.

chip.com.tr

İphone 5 Resimleri,İphone 5 Nasıl Olacak,İphone 5 Tasarımı Hakkında Bilgiler,İphone 5’in İphone 4’ten farkları neler Olacak,İphone 5 Şekli Göürntüsü,İphone 5 Ekran Özellikleri Nasıl Olacak,İphone5 Çözünürlük Nasıl

Tagged with: , , , , , ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.