Irmaktan Geçilirken At Değiştirilmez Atasözünün Açıklaması Kısaca

Salı, 11 Mart 2014, 9:26 | Genel | 0 Yorum
by tayyar

Irmaktan geçerken at değiştirilmez atasözünün anlamı kısaca, bu yazımızda sizlere ırmaktan geçerken at değiştirilmez atasözünün anlamı hakkında kısa yazı paylaşacağız.

Bir işi yapmadan önce mutlaka iyi bir plan yapmak gerekir. Çünkü işin ortasında yapılan planın değiştirilmesi işin aksamasına veya başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olur. İşin ortasındayken planların ve araçların değiştirilmesi birtakım problemlere yol açacaktır. Bu gibi durumlara maruz kalmamak adına mutlaka iyi bir plan yapmalı ve işimizin ortasında hiçbir şekilde araçlarımızı değiştirmemeliyiz. Bu gibi durumlarda bazı olumsuz sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Yaptığımız iyi bir plan zamanla bozulsa bile uygulama değişikliğine gitmek, farklı araçlar kullanmak zararlı olacaktır. Çünkü yapılan planlar bozulsa bile sağlam bir temel üzerine oturtulduysa mutlaka başarıya ulaşacaktır. Bunun için uygun ortamın oluşması yeterlidir. Yaptığınız işten vazgeçmeyin. Bir gün mutlaka başarılı olacaksınızdır.

indir (3)

Irmaktan Geçerken At Değiştirilmez Atasözünün Anlamı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.