İstanbul – Bilim Üniversitesi Taban Puanları 2010-2011

Pazar, 3 Ekim 2010, 11:30 | Bilgi Paylaşımı | 6 Comments
by admin

Bilim Üniversitesi 2010 ÖSS – LYS yerleştirme sonuçlarına göre elde edilen taban puanları.Aşağıdaki taban puanlar Bilim Üniversitesine ait 16 Ağustos 2010 tarihinde açıklanan LYS yerleştirme sonuçlarından elde edilen ve ÖSYM’den alınan taban ve tavan puanlardır. Puanına bakmak istediğiniz bölümün özelliğine göre Tablo 3A ,Tablo 3B ya da  Tablo-4’e tıklayarak puanlara ulaşabilirsiniz.

2010-ÖSYS Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları (PDF Biçimindeki Dokümanlar)

TABLO-3A

TABLO-3B

TABLO-4

e-okul

Tagged with: , , , , , , , ,

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İstanbul – Bilim Üniversitesi Taban Puanları 2010-2011"

 1. ssss dedi ki:

  sakın gitmeyinnnn cok kotu

 2. fatih demrg.... dedi ki:

  bilim üniversitesi hakkında yardımcı olacak kimse var bilim üniv. hakkında bilgi verebilecekler lütfen fatih.dmrgc@hotmail.com mİL ATINIZ

 3. mehmet dedi ki:

  hiç kuşkusuz en iyisi erçişli menmet baba ticretin kralı herginin kıralı isem bilim üniversiteside istanbulun kırlı

 4. mehmet dedi ki:

  değerli okyrlar bu stede yorum yapmamın sebebi gelecekte benim gibi üniversite okuyacak arkadaları istanbul bilim üniversitesinede okumaya teşvik etmek bu üniversite üçretli yada üçretsiz hiç fark etmez belkide istanbulda en iyi üniversitelerden biri benim görüşüm

 5. nayibe dedi ki:

  Ben bir anne oalarak kızımın bu universitete okumasını cok istedim.ve kızımı zorladım.memur maaşımla borc harc okuttum.ama maalesef.hayatımın hatasını yaptım.kızımıda yaktım.binpişmanım.işiniz hazır diyorlarçmezun olunca yuzune bakmıyorlar.bilimuniversitesimi sakın sakın biz yandık siz yanmayın.herkese alatıyorummmm.açık öğretim okuyun daha iyi.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.