Kaplumbağaya Dikkat Et Ancak Kafasını Çıkarıp Risk Aldığında İlerleyebiliyor Kompozisyon

Pazartesi, 29 Ekim 2018, 22:42 | Genel | 12 Comments
by ozden

Kaplumbağaya Dikkat Et Ancak Kafasını Çıkarıp Risk Aldığında İlerleyebiliyor Ne Demektir, Kaplumbağaya Dikkat Et Ancak Kafasını Çıkarıp Risk Aldığında İlerleyebiliyor Kompozisyon

Kişi zaman zaman kendisine bazı hedefler koyar, bu hedeflere ulaşmak için de çalışır, emek verir. Fakat bazen bu verilen emek yeterli olmaz çünkü amaçlara ulaşmak için kimi anlarda da risk almak gerekmektedir.

Kişinin kendinden emin olarak emin adımlarla ilerlemesi çok güzel bir şeydir. Fakat bu şekilde hiçbir risk almadan her şeyi hesaplayarak ve garantiye alarak yaşamak kişiyi fazla ileriye götürmez. İnsan zaman zaman hedefini yüksek tutarak çok daha ileriye gitmeye çalışmalıdır. Bu sayede içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi yerlere gelecektir.

Alınan risk de uçurumdan atlar gibi değil de daha temkinli alınmalıdır. Bu olayın gerçekleşmemesi durumunda ne kaybederim diye düşünülmelidir. Çünkü eğer kayıplar fazla ise bu insanı büyük ölçüde yıkıma uğratır

Kaplumbağaya Dikkat Et Ancak Kafasını Çıkarıp Risk Aldığında İlerleyebiliyor Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

12 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Kaplumbağaya Dikkat Et Ancak Kafasını Çıkarıp Risk Aldığında İlerleyebiliyor Kompozisyon"

 1. Batuş dedi ki:

  Müüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll (çarpı1000000000000000000000000000000000)

 2. Zajyg dedi ki:

  Berbat değil harika

 3. heble huble dedi ki:

  eyw moruk tam benım konum <3

 4. w dedi ki:

  htttttttttttttttt

 5. batuhan dedi ki:

  çok güzel saolun

 6. kadirmehmet dedi ki:

  çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllll

 7. 21672672 dedi ki:

  harika süper olmuş kesin yüz alırım

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.