Kardeşlik ile İlgili Kompozisyon

Perşembe, 25 Şubat 2016, 21:37 | Genel | 4 Comments
by ozden

Kardeşlik Hakkında Kısa Yazı, Kardeşlik ile İlgili Kompozisyon

Kardeşlik dünyadaki en güzel şeylerden bir tanesidir. İnsanın bir kardeşinin olması dünyada yaşayabileceği en güzel duygudur. Çünkü kardeş dostluk, kardeş can, kardeş paylaşmak ve fedakârlık demektir.

Bir insanın başına bir şey geldiğinde aklına ilk önce kardeşi gelir. Kardeşler her zaman birbirine destek olur ve birbirleri için pek çok fedakârlığa katlanır. İnsanın kardeşi için yapamayacağı şey yoktur. Bu nedenle başımız dara düştüğüne öncelikle kardeşimiz aklımıza gelir. Kardeşlik aynı zamanda paylaşmak demektir. İnsan mutluluğunu da mutsuzluğunu da kardeşi ile paylaşma ister. Çünkü kardeş her zaman başını yaslayabileceğin bir omuz demektir.

Kardeşler birbirlerini çıkarsızca sever ve iki kardeş ne kadar tartışsa ve aralarına soğukluk girse de onlar yine de birbirlerini sevmeye devam ederler. Kardeş kardeşi atmış, yar başında tutmuş; sözü bunu en güzel açıklayan atasözümüzdür.

Kardeşlik Konulu Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Kardeşlik ile İlgili Kompozisyon"

 1. miraç dedi ki:

  bence çok güzel bir komposizyon

  • misafir dedi ki:

   yes

  • Yağmur dedi ki:

   Bence de çok güzel bir kompozisyon. Çok beğendim. Kardeşliğin önemini ve kötü bir şey olduğunda aklına kardeşinin geleceğini , onu unutmayacağını anlatıyor. Kardeşimizin olmasının güzel olduğunu anlatıyor. Ve yine söylüyorum çok güzel bir kompozisyon.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.