Kişiye Özel Coca Cola Ambalajları

Çarşamba, 23 Ekim 2013, 22:43 | Genel | 3 Comments
by onur

Bu Coca Cola Senin İçin Sloganıyla Kişiye Özel Coca Cola Ambalajları

200’ün üzerinde ülkede, 4000 kadar çeşit ürünüyle, alkolsüz içecekte dünyanın bir numaralı markası olan Coco Cola, günümüze dek çeşitli ambalaj ve kutu tasarımlarıyla pek çok yaratıcılığını gösterdi. Cam şişe, kutu kola veya plastik şişe olarak bulabileceğiniz kola ürünlerinin dışında şimdi bir yenisi daha var. Kişiye has ambalajları ile değiştirilen kolalar, artık isimlere ayrı ayrı üretimde.

kişiye özel coca cola

Üstünde isminizi yazılı bulabileceğiniz kutu kolalar ile size has kutu tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Acun Ilıcalı’nın programında tanıttığı bu kolalar, kısa bir zaman zarfında reklamlar, boardlar ve afişlerde boy göstererek ülke çapında süratle tanındı. Alp Kırşan, bu günlerde üstünde Alp yazan kola aramasıyle bir hayli meşhur. Neredeyse her ismi bulmanın mümkün olduğu Coco Cola ambalajlarında, farklı tasarımlarla yeniliği bulacaksınız.

Ekim ayının başlangıcında Türkiye’de henüz uygulamaya giren bu yeni isim yazan ambalajlar, daha çok gençlerin ilgisini çekiyor. Önceden İngiltere, Avusturya ve Amerika’da da uygulanan bu reklam kampanyası, bir hayli ilgi çekti ve şimdi Türkiye’de de uygulanıyor. 1 litrelik kutularda ve kutu kolalarda görebileceğiniz bu tasarımları, bütün marketlerde bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Coca Cola Ambalajı Nereden Nasıl Alınır, Hangi İsimler Konusunda bilgi verdik.

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Kişiye Özel Coca Cola Ambalajları"

  1. HABİB EREN YAPICI dedi ki:

    isimler buraya yani coco cola ya yazılır

  2. MURAT dedi ki:

    İlginç güzel

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.