Komşu Komşunun Külüne Muhtaçtır Kompozisyon

Perşembe, 22 Mayıs 2014, 10:21 | Genel | 0 Yorum
by ozden

Komşu Komşunun Külüne Muhtaçtır Sözünün Anlamı, Komşu Komşunun Külüne Muhtaçtır Kompozisyon

Komşuluk kavramı bizim ülkemizde çok önemlidir. Bizler ev alırken her şeyden önce komşularımızın iyi olup olmadığına bakarız. Çünkü uzun süre yaşayacağımız bir yerde komşularımızın kötü olması bizim için hayatı cehenneme çevirecektir.

Komşular arasındaki yardımlaşma Türk toplumunda oldukça yaygın olan bir durumdur. Çünkü başımıza bir şey geldiğinde veya bir şeye ihtiyaç duyduğumuzda ilk ulaşabileceğimiz kişiler komşularımızdır. Bu nedenle komşularımız ile iyi ilişkiler kurmalı ve her zaman onlarla iyi geçinmeye çalışmalıyız. Komşuluk ilişkilerinin sağlam olması kişiyi her zaman daha mutlu edecektir.

Akrabalarımız, ailemiz ve tüm yakınlarımız bizden uzak yerlerde yaşayabilirler. Ancak komşularımız bizim her zaman yakınımızda olan insanlardır. Komşularımız ile olan ilişkilerimize çok değer vermeli onların ihtiyacı olan her anda yardımlarına koşmalıyız.

Komşu Komşunun Külüne Muhtaçtır Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.