KPSS -2 ve TUS’a Girecek Olan Adaylar Dikkat – 2010

Cuma, 10 Eylül 2010, 18:33 | Genel | 6 Comments
by admin

26 Eylül 2010 tarihinde yapılması planlanan KPSS-2 ile 18-19 Eylül tarihlerinde yapılması planlanan TUS’a girecek olan adayların dikkat etmeleri gereken hususlar. Bilindiği üzere KPSS-2 ve TUS, ÖSYM’nin daha sonradan tayin edeceği bir tarihe ertelendi. Fakat erteleme kararından önce adayların Sınav giriş yerleri tespit edildi ve buna istinaden adaylara sınav giriş belgeleri yollandı.

Adayların sınav giriş belgelerini titizlikle saklamaları gerekmektedir. Sınavlar ertelendi fakat giriş belgeleri ve sınav giriş belgeleri geçerliliğini yitirmedi. ÖSYM yaptığı açıklamada ileri bir tarihte yapılacak olan KPSS2(Ortaöğretim – Önlisans KPSS) ve TUS’a(Tıpta Uzmanlık Sınavı) girecek olan adaylar için yeni bir giriş belgesi çıkartılmayacağını, şu anda ellerine ulaşmış olan belgelerin kullanılacağını açıkladı. Ayrıca giriş belgesinde yazan sınav giriş yerinin de değişmeyeceğini açıkladı.

eokulegitim.com 10 Eylül 2010

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "KPSS -2 ve TUS’a Girecek Olan Adaylar Dikkat – 2010"

 1. nihat dedi ki:

  sifremi unuttum nasıl ala bilirim

 2. bilgen dedi ki:

  benim sınav giriş belgem elime ulaşmadı ösym bürolarından bu belgeye ulaşabilirmiyim lütfen yardımcı olun

 3. seda dedi ki:

  benim de giriş belgem gelmedi nerede artık ALLAH bilirr..ösym bürosuna gittigimizde vericekler mi pekii acayip stress olsum ya!!

 4. önder keskinkılıç dedi ki:

  benim sorunum şu eşim sınava hakkaride girdi tayinim kırşehire çıktı şu an kırşehirde yahu herşeyi iyi bilen yöneticilerimiz şimdi eşim tutupta hakkariyemi gidecek ufak tefek çıkarlar için bizim geleceğimizle oynayan ve kopya çeken yönetici ve insanlara hakkımızı helal etmiyoruz

 5. merve dedi ki:

  ya tamam saklayalım giriş belgemizi de gelmedi ki hala bnmki ösym ye gittim yeni sınav taihini bekle sınav olacağn hafta gel dediler neden bilgi verilmio onun stresini mi çekecez bide ya

 6. serdar dedi ki:

  sistemde kayıtlı olan adresimize giriş belgeleri daha gelmedi bu konu da ne yapmamız gerekiyor bilginiz varmı ?

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.