KPSS Eğitim Bilimleri Sınavına Girecekler: Saate Dikkat !

Cuma, 29 Ekim 2010, 1:09 | Bilgi Paylaşımı | 0 Yorum
by admin

İptal edilen KPSS Eğitim Bilimleri sınavının tekrarı 31 Ekim 2010 Pazar günü saat: 09:30’da başlayacak. Aynı gün yani 30 Ekim Cumartesi’yi 31 Ekim Pazara bağlayan gece saatler bir saat geriye alınacak. Bu sebeple sınava girecek olan adayların saatlerini cumartesi gününden itibaren 1 saat geriye almaları önemle hatırlatılır.

Ayrıca sınava girecek olan adaylara ÖSYM’nin uyarıları şöyle;

– Adaylar sınava yalnızca kendilerine ÖSYM tarafından gönderilmiş olan sınav giriş ve kimlik belgesinin aslı, özel kimlik belgesi ve bir adet vesikalık fotoğraf ile girebileceklerdir. Kimlik belgesi olarak sadece nüfus cüzdanı ya da pasaport kabul edilecek.

– Cep telefonu, kol ya da cep saati, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth ve benzeri cihazlar ile kulaklık, kolye, küpe, broş, yüzük, metal para gibi metal içerikli eşyalar ve her türlü elektronik/mekanik cihaz bulunmayacak.

– Adaylar sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelecekler.

– Sınav başladıktan sonra adaylar tuvalet ihtiyacı için sınav salonundan dışarıya çıkarılmayacak.

– Adaylar yanlarında kalem, silgi, kalemtıraş, saat ve yiyecek-içecek getirmeyecek. ÖSYM, bunları öğrencilerin masasında hazır bulunduracak. Salon duvarında bir de saat olacak.

-eokulegitim.com site yönetimi olarak sınava girecek tüm öğretmen adaylarına başarılar dileriz.

eokulegitim.comun özel haberidir,kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Tagged with: ,

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.