28 Kasım 2010 Önlisans KPSS-2 Sonuçları – Öğren – Aralık 2010

Pazar, 5 Eylül 2010, 15:22 | Bilgi Paylaşımı | 7 Comments
by admin

28 Kasım 2010 tarihinde yapılan Ortaöğretim ve Önlisans  KPSS-2 Sonuçları Aralık ayının 4. haftasında açıklanacak. Memur atamaları ise 2011 yılı içerisinde yapılacak. ÖSYM’nin 2011 ocak ayı içersinde memurluk için başvuru kılavuzunu yayınlaması bekleniyor. 28 Kasım 2010 Ortaöğretim ve Önlisans  KPSS-2 Sonuçlarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca aşağıya, kayıt olmadan anında yorumlarınızı ve sorularınızı yazabilirsiniz…

Tagged with: , , ,

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "28 Kasım 2010 Önlisans KPSS-2 Sonuçları – Öğren – Aralık 2010"

 1. zor vaziyet dedi ki:

  sınav zamanında olmalıydı ertelenmeyecekti yök ve ösym ye güvenim kalmadı artık akıllarına estigi gibi davranıyorlar istedigii zaman ertelerler artık sınavları hiç dogru bir karar degil …!!! :(((

 2. belgin dedi ki:

  sinavin bi kac kendini bilmezin kopya cekmesi yüzünden ertelenmesi beni üzdü ama yerinde bi karadi düsünsenize kopya cekenler bizden ister istemez bi adim önde olacaklardi artik hakkimizda hayırlısı arkadaslar

 3. melek dedi ki:

  evet kpss ertelendi ama ne zaman olacaka en azından bir tarih söyleyinde bizde rahat edelim… yeni sınav takvimi ne zaman açıklanır acaba… eğer sınav ertelenmeseydi pazar günü sınavımız vardı.. kaç aydır çalışyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz en kısa zamanda bir açıklama yapılması dileğiyle saygılar….

 4. MEHTAP dedi ki:

  ARTIK HERŞEYE HAZRLKLIYIM KAZANDIĞMA DAİR Bİ SONUÇ ALSAMDA İNANMICAMMMM::::))))))))))))))))))

 5. GAMZE dedi ki:

  sınavların çoğu kopya yüzünden erteleniyor sınavda kendi hakkıyla puan alanlar ne yapacak? 26 Eylül tarihinde ki sınav nezamana ertelendi??

 6. asena dedi ki:

  Kurumun sınava girmek için dağıttığı kağıtlar öğrecilerin eline geçti bile.. tarih değiştiğine göre sınav kağıdının ulaşmasını başka adrese sınava girceği yerin adresini başka olan öğrenciler yani dışarda okuyan öğrenciler mağdur olucak.. sınav tabiki ertelenecektir ama tarihin belirlenmesi öğrencileri dezavantajlı ve bir anda belirlenip apar topar sokulmaması adına bu seneki 26 eylül tarihli sınav seneye ertelenmelidir! en iyisi gelecek ösym sınavına yuzlar ak çıkılcak bi sınav hazırlamaya şimdiden başlanmalıdır!

 7. iş fikirleri dedi ki:

  KPSS de kopya işinin kararı ne olacak merakla bekliyoruz. Sınav geçersiz sayılırsa hakkıyla puan alanlara haksızlık olacak. İptal edilmezse çoğunun emekleri yenmiş olacak. En iyisi sadece kopyacıların sınavlarının iptal edilmesi.

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.