KTÜ – Karadeniz Teknik Üniversitesi Taban Puanları 2010-2011

Pazar, 3 Ekim 2010, 12:48 | Bilgi Paylaşımı | 1 Yorum
by admin

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2010 ÖSS – LYS yerleştirme sonuçlarına göre elde edilen taban puanları.Aşağıdaki taban puanlar Karadeniz Teknik Üniversitesine ait 16 Ağustos 2010 tarihinde açıklanan LYS yerleştirme sonuçlarından elde edilen ve ÖSYM’den alınan taban ve tavan puanlardır. Puanına bakmak istediğiniz bölümün özelliğine göre Tablo 3A ,Tablo 3B ya da  Tablo-4’e tıklayarak puanlara ulaşabilirsiniz.

2010-ÖSYS Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları (PDF Biçimindeki Dokümanlar)

Karadeniz Teknik Üniversitesi-TABLO-3A

Karadeniz Teknik Üniversitesi –TABLO-3B

Karadeniz Teknik Üniversitesi –TABLO-4

e-okul

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , ,

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "KTÜ – Karadeniz Teknik Üniversitesi Taban Puanları 2010-2011"

  1. alperen dedi ki:

    koskoca milli eğitim bakanlığı ya da ösym farketmez tercihleri bu kadar rezil durumda yapmamızı sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum bi kitapçık bassanız bunlar yaşanmayacak tebrikler ya başka birşey demiyorum .

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.