Küresel Isınma İle İlgili Kompozisyon

Cuma, 19 Ekim 2018, 17:28 | Genel | 13 Comments
by ozden

Küresel Isınma Hakkında Kompozisyon, Küresel Isınma İle İlgili Kompozisyon

Küresel ısınma günümüzün çevre sorunlarının başında gelmektedir. Bu sorun hem dünyayı tehdit etmekte hem de dünyada yaşayan canlıları pek çok açıdan olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle küresel ısınmanın daha da artmaması için mutlaka önlemler alınmalıdır.

Teknolojinin hızla gelişmesi, fabrikalaşmanın hızla artması, insan nüfusunun kalabalıklaşması gibi sebeplerle artan ısı ve atmosfere yayılan duman ve ısı sebebiyle doğanın da dengesi bozulmaya başlamıştır. Bu sebeple ozon tabakası delinmiş, havalar çok ısınmaya ya da çok soğumaya başlamıştır. Hızlı soğuma ve ısınma sebebiyle yeryüzündeki canlılar da zarar görmeye başlamıştır. Bu nedenle kutuplardaki buzullar erimekte ve yeryüzündeki karaların gelecek yıllarda sular altında kalması söz konusu olmaktadır.

Küresel ısınma dünyamız için çok büyük bir tehlikedir. Bu duruma acilen önlem alınmadığı durumda bu dünyamız için felaket olacaktır. Bu nedenle kullanmadığımız elektronik eşyaları fişinden çekmek, ormanları korumak ve doğayı temiz tutmak gerekmektedir.

Küresel Isınmayı Önlemenin Yolları Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 

13 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Küresel Isınma İle İlgili Kompozisyon"

 1. drefe5c dedi ki:

  iyi

 2. ayşe dedi ki:

  süper

 3. İdil dedi ki:

  Teşekkürler çok yardımcı oldunuz ödevimde sizi dipnot olarak gösterdim:)

 4. hanne sena dedi ki:

  DÜNYAMIZDA İŞALLAH CANLILAR KÜRESEL ISINMA YÜZÜNDEN ÖLMEZLE

 5. yağmur dedi ki:

  arkadaşlar bence iyi yanii

 6. melisa kotuk dedi ki:

  ya niye kimse yorum yapmiyo ya

 7. melisa kotuk dedi ki:

  hahaha en once benim yorumlarim gitti canimada degsin

 8. melisa kotuk dedi ki:

  kuresel isinmaya karsi cok duyarli olalim kuresel isinmayla ilgili birseyler ogrenmek istiyorsaniz bu sayfaya bakin cok guzel olmus bravo cok begendim cok yardimci oldunuz ins herkes bu sayfayi kesfeder harkese onercem :)

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.