Lise 2. Yerleştirme Tercihleri – İşlemleri Ne Zaman Sona Erecek

Cumartesi, 7 Ağustos 2010, 12:06 | Bilgi Paylaşımı | 2 Comments
by admin

5 Ağustos 2010 tarihinde başlayan TEOG Lise 2. yerleştirme işlemleri 11 Ağustos Çarşamba günü saat:17:00’de sona erecek. Birinci yerleştirmede yerleşemeyen ya da yerleştiği okuldan memnun olmayan öğrenciler bu tarihler arasında  boş kalan kontenjanlara tercih yapabilirler. 2. Yerleştirme sonuçları ise 16. Ağustos Pazartesi günü açıklanacak. İkinci yerleştirmeye katılmak isteyen öğrenciler buraya tıklayarak boş kalan kontenjanlara ulaşabilirler.


2010 Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi 1. Yerleştirme Tavan-Taban Puanları Listesi

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Lise 2. Yerleştirme Tercihleri – İşlemleri Ne Zaman Sona Erecek"

  1. furkan dedi ki:

    lise 2 geçtim anadolu liseler beni alırmı

  2. ilke dedi ki:

    ben liseye geçtim.ankarada oturuyorum.2.yerleştirmede bir okula yerleştim ve oraya gitmek istiyorum.fakat benim yerleştiğim okulun bi üstündeki hacı ömer tarman anadolu lisesi ni yedek olarak kazanmışım.ve ben gitmek istemiyorum.1.yedek sonuçlarında kazanamadığım yazmış ama sonuçta 2. ve 3. yedekte var ben şimdi hacı ömeri kazandıktan sonra kayıt yaptırmak zorunda mıyım şimdiki okulum da kalamaz mıyım? bir an önce cevabınızı bekliyorum…

    teşekkürler….

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.