LYS-1 Soruları ve Cevapları 2011

Cuma, 18 Haziran 2010, 20:31 | YGS LYS | 5 Comments
by admin


LYS -1 Soru ve Cevapları yayınlandı Tıkla İNDİR!

Üniversiteli olmak isteyen adayların katılacağı ve bu seneden itibaren yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavları’nın (LYS) ilk oturumları, bugün yapılıyor. LYS-1 sone erdi. LYS-5 de sona ermek üzere. LYS-1 Soruları saat 15:00’te sitemizden sizlere duyurulacak. Sabah yapılan Matematik ağırlıklı LYS-1’e 601 bin, öğleden sonra gerçekleştirilecek Yabancı Dil Sınavı LYS-5’e ise 31 bin 300 aday katıldı.

LYS-1 tek oturumda uygulanan ve toplam 120 dakika süren, sınavda Matematik ve Geometri testleri yer aldı. Matematik Testi’nde 50 soru  vardı ve 75 dakika sürdü. Öğrenciler Geometri Testi’nde ise 30 soruyu 45 dakikada süreyle çözdüler. Testler ayrı soru kitapçıklarında yer aldı, ancak tek cevap kağıdı kullanıldı.

Önemli Not: Soruları indirmek için aşağıdaki linke tıkladıktan sonra, “Normal İndirme” seçeneğini tıklayın ve gerekli süreyi bekledikten sonra açılan alana güvenlik kodu doğrulamasını girdikten sonra “Download the file” seçeneğini tıklayarak indirin.

LYS -1 Soru ve Cevapları yayınlandı Tıkla İNDİR!

2011 LYS-1 soruları indir,2011 LYS-1 soru ve cevapları,LYS-1 Soruları,ÖSYM LYS-1 sorularını indir,LYS soruları indir,LYS soruları,2010 LYS soruları,LYS1 soruları ve cevapları,lys cevap anahtarı

Tagged with: , , , , , , ,

5 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "LYS-1 Soruları ve Cevapları 2011"

 1. dark lord dedi ki:

  hadisene be kardesim 15 6 oldu ya

  • admin dedi ki:

   Yönetici Cevabı: Arkadaşlar ÖSYM hala vermedi, şu an beklemediyiz. Yayınlanır yayınlanmaz. Kendi serverlerimiz üzerinden vereceğiz, şu an yayınlanmadı hala.

 2. şeyma şahin dedi ki:

  saat 15.00 oldu hala bekliyoruzzz

 3. şeyma şahin dedi ki:

  heyecanla bekliyoruz

 4. ömürhan özdemir dedi ki:

  saat kaçta yayınlanacak??

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.