>LYS Başvuru Tarihi 3.Kez Uzatıldı !

Salı, 18 Mayıs 2010, 16:57 | Genel | 3 Comments
by admin

>LYS Başvuru Tarihi 3. Kez Uzatıldı

ÖSYM, LYS başvuru ücretini yatırıp başvuru işlemini zamanında yapamayan veya başvurusunu tamamlayıp yanlış yaptığı sınav tercihlerini düzeltmek isteyen adaylar için 31 Mayısa kadar yeni süre tanıdı.

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz ">LYS Başvuru Tarihi 3.Kez Uzatıldı !"

  1. Betül dedi ki:

    >Olur mu arkadaşlar ceplerine o kadar para girecek,elbet başvuru süresini uzatacaklar.Başvuru sayısıda üniversite kontenjanlarının çok altında olduğundan süreyi uzatmaktan başka alternatif çözümleri yok.Böyle saçma sapan sistemler geldiği sürece hem öğrenciler mağdur olacak,hemde üniversiteler böyle boş tribünlere oynayacak.Benim düşüncem sistem seneye yine değişecek ve iyi bir sistem gelmediği sürecede bu böyle sürüp gidecek..

  2. Anonymous dedi ki:

    >gerçekten doğru ikide bir uzatmanın ne anlamı var acele ile yaptık milletin keyfine göre uzatılıyor adamlar girmek istemiyor ki başvurmuyor zorlamanın ne anlamı varki?

  3. Anonymous dedi ki:

    >bu nasıl iş ya…biz son gün 14 mayıs son diye alel acele iş yaptık…çogu derslere girmedik…böyle uzatılıp duracaksa belirli bir tarih koymanın anlamı ne…bu durumda bizler enAyimiyiz…

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.