LYS Deneme Sınavı Çöz

Pazartesi, 28 Mayıs 2012, 22:58 | Genel | 6 Comments
by admin

.

.

.

.

.

.

.

.

 

>

 • Ekrem Dershanelerinin hazırladığı LYS-1 Deneme sınavı. İçerisinde LYS Matematik ve Geometri denemeleri vardır. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Birey Dershanelerininin hazırladığı LYS’nin tüm türlerinde deneme sınavları. İçerisinde LYS formatlı bütün derslerin denemeleri vardır. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • 5Kb yayınlarının hazırladığı LYS-1 alanında Geometri,Matematik,Fizik,Kimya,Biyoloji deneme sınavları.


 • MEF Dershanelerinin hazırladığı LYS-1, LYS-2,LYS-3,LYS-4 Deneme sınavları. Paket halindedir. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • ÖZDE-BİR Dershanelerini hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan 1. paket deneme sınavları. Sınavlar PDF formatında olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Yine ÖZDE-BİR Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan 2. paket deneme sınavları. Sınavlar PDF formatında olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Uğur Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan Deneme Sınavları. Uğur Dershanelerinin “Pozitif Deneme Serisi” olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

 • Simya Dergisi Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan Deneme Sınavları . Sınavlar PDF formatındadır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

2012 lys deneme çöz , online lys deneme sınavları indir yükle 2016 2017 , lys deneme sınavı online test soru bankası çöz , lys denemeleri online çöz

6 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "LYS Deneme Sınavı Çöz"

 1. cuguli dedi ki:

  çok güzel bir site ONLİNE TEST ÇÖZME sitesi

 2. feride dedi ki:

  tarih ve edebiyat

 3. esra dedi ki:

  gereksiz reklamlardan dolayı açıkcası pek birsey
  anlayamadm siteden…

 4. burak dedi ki:

  bende lys 3 soruları indiriyorum hemen açılıyor ama lys4 olmuş olarak açılıyor . admin sana sesleniorum akıllı ol sınav arefesinde :).d

 5. nurcan dedi ki:

  güzel ama 1 kere indirdiinde 15 dakka bekletiyo dieri için sebebi ne olabilir acaba.

 6. mrv dedi ki:

  indiremiyorum karşıma hep oyun sayfası çıkıyor

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.