LYS Üniversite Tercih Listeni Oluştur Kazanma İhtimalini Öğren

Perşembe, 21 Temmuz 2011, 0:23 | YGS LYS | 0 Yorum
by admin

2011 LYS sonuçları açıklandı. Üniversite adaylarının yıl boyunca hazırlanıp YGS ve LYS gibi iki önemli sınavda ter döktükten sonra belki de en önemli aşamaya gelindi: Üniversite Tercihleri … Üniversite tercihleri 25 Temmuz ile 5 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacak.  “Puan , yüzdelik dilim, başarı sırası ve tercih edilebilme popülaritesi” göz önüne alınmadan yapılacak tercihler sınavı kazanmak için verdiğiniz emeğin heba olmasının yanında geleceğinizin de olumsuz şekillenmesine sebep olabilir.

LYS Tercih Listesi Oluşturup Yüzbinlerce Aday Arasından Kazanma İhtimalinizi Öğrenmek İçin Tıklayın

Üniversite adayları tercih sürecinde genellikle eğitim gördüğü okuldan, dershaneden , öğretmenlerinden ya da bu konuda tecrübesi olduğuna inandığı kişilerden yardım alır. Ancak, “üniversite tercihi”  gibi önemli bir mevzuda adayların mutlak suretle daha güvenilir kaynaklardan da yardım almasını şiddetle öneriyoruz. Biz eokulegitim.com sitesi olarak sizlere ÖSYM ( YGS LYS ) sınavına girmiş ve tercih yapma hakkını kazanmış bir adayın tercih listesini en etkin şekilde oluşturması için aynı anda binlerce adayla birlikte tercih provası yapabilmesini sağlayan, tüm üniversiteler ve bölümler ile ilgili en güncel bilgilerin bulunduğu web sitesi öneriyoruz. Bu site sayesinde yapabileceğiniz ücretsiz ve ücretli işlemler vardır.

Ücretsiz (Standart Üye ) Olarak Sitede Yapabilecekleriniz: Tercih listesi oluşturabilme, Tercih ettiğiniz bölümleri sizin gibi kaç kişinin tercih ettiğini öğrenme, Size özel burs ve indirim tekliflerinden haberdar olma.

Yukarıda saydıklarımızı adresini aşağıda verdiğimiz siteden ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Siteye ilk olarak üye olurken standart üye olursunuz. Ancak ; isterseniz sadece 10 TL gibi cüzzi bir ödeme yaparak üyeliğinizi standart tarifeden premium tarifeye çıkarabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz premium üye olmanızdır. Çünkü premium üye olduğunuz takdirde bu sistemin en önemli özelliği olan “Kazanma İhtimalinizi” öğrenebilmektesiniz.

Bir premium üyenin standart bir üyenin yapabildiklerine ek olarak yapabilecekleri: Tercihleri arasında hangi bölümü kazanabileceğini öğrenebilir, Ek kontenjan listelerine tek bir noktadan ulaşabilir , Başka hangi bölümleri kazanma şansı olduğunu sistematik bir şekilde ekranda görebilir.

Sonuç: Hayatınızın belki de en önemli aşamasını teşkil edecek olan üniversite (bölüm) tercihlerini yaparken işinizi asla tesadüflere ve şansa bırakmayın. Yazılı ve Görsel basında adından övgüyle söz edilen ve Türkiyede ilk olan bu sistemi sizlere ısrarla tavsiye ediyoruz.

Üniversite Tercih Listenizi Oluşturmak ve Bahsettiğimiz Bu İmkanlardan Hemen Yararlanmaya Başlamak İçin Buraya Tıklayın

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.