LYS Yerleştirme Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak 19 Ağustos 2011

Perşembe, 18 Ağustos 2011, 18:37 | YGS LYS | 1 Yorum
by admin

2011 LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı ) yerleştirme sonuçları 19 Ağustos 2011 Cuma günü (bugün) saat 15:00’te ÖSYM tarafından açıklanacak. ÖSYM tarafından daha önce yapılan açıklamada LYS tercih sonuçlarının 19 Ağustos Cuma günü açıklanacağı belirtilmişti. ÖSYM sonuçları daha erken açıklayabilir mi?

ÖSYM’nin  LYS sonuçlarını saat 15:00’ten önce açıklayacağını düşünmüyoruz. ÖSYM bugüne kadar sonuç duyurularında daima son dakikaya kadar beklemiştir. Ancak, beklenenden daha erken bir saatte açıklaması sistem yoğunluğunu azaltacaktır.

LYS Yerleştirme Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak 2011, 2011 LYS Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanma Saati, LYS Tercih Sonucu Saat Kaçta Öğrenilecek ÖSYM, Üniversite yerleştirme Sonuçları Saat Kaçta Duyurulacak

2011 LYS Yerleştirme Sonuçlarınızı Öğrenmek İçin Tıklayın

19 Ağustos 2011 Eokulegitim.com

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "LYS Yerleştirme Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak 19 Ağustos 2011"

  1. nuray dedi ki:

    of ne olur kı sankı daha once acıklasalar heyecandan duramıyorum ınsallah bır yer tutmustur. herkes yuklenıcek sonra sıstem coktu fılan dıycekler aynı tercıhlerde oldugu gıbi son gune bırakmıstım zamanı daha var sanıyordum 4de yaptım cok gec oldu ama oldu (: hepımız ıcın Allah hayırlısını nasıp etsın arkadaslar.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.