Matematik 4. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

Pazar, 9 Mart 2014, 21:58 | Bilgi Paylaşımı | 14 Comments
by admin

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı 4. Sınıf Matematik dersi 2. Dönem 1. yazılı için bir araya getirdiğimiz yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması ve rehberlik etmesi düşüncemizle sitemizde yayınladığımız bu soruları  indirebilirsiniz.

Nasıl İndireceğim ? : İndirmek için lütfen aşağıdaki sürenin sona ermesini bekleyin. Ardından çıkacak olan indirme butonuna tıklayarak yazılı sorularını indirebilirsiniz.

Lütfen yorum kutucuğundan bizlere teşekkür ve görüşlerinizi iletiniz.(Kayıt olmaya gerek yoktur.)

e okul veli bilgilendirme sistemi

4. Sınıf Matematik Yazılı Soruları 2016 2017, 4. Sınıf Matematik Dersi İkinci Dönem 1. Birinci Sınav Soruları 2016 2017, 4. Sınıf Matematik Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları 2016 2017,Matematik Yazılı Soruları

Tagged with:

14 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Matematik 4. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Soruları"

 1. mahmut dedi ki:

  Çok teşekkür ederiz

 2. barış çekit dedi ki:

  of ya birisi lütfn yardmcı olur mu ? açılmıyo gelmiyo sorular lazım ya işim var nolur biri yardım etsin

 3. Zeynep SıLaa dedi ki:

  Vallahi çok güzelmiş ya .. !!!

 4. melda dedi ki:

  sayfa açılmadıki hiç beğenmedim

 5. Melisa dedi ki:

  ya iyi güzel de şu kız Leyla mıdır nedir habire türkçemizi doru kullanalım diyo. Onaneymiş yyha istedqms qbi yasarz all yazıom wrmı!!!!! :@ :p

 6. Leyla dedi ki:

  Teşekkür ederim. Gerçekten güzel olmuş. Arkadaşlar size birşey söyleyebilirmiyim? Lütfen türkçemizi doğru düzgün yazalım. Şekilli ya da kuralsız yazmayalım. Çünkü türkçemizi bozuyoruz. Mesela yapıyorum denilecek yerine bazılarımız ‘yapıyom’ diyor. Bu yanlış. Türkçemizi doğru düzgün yazalım. Mesela tamam denileceğine ‘ok’ diyoruz. Bu da yanlış. Bir de biz şekilli yazıyoruz. Mesela: Örnek: ‘yHa Cnm Tmm Yariin GörüsüRüs BBy’. Lütfen böyle yazmayalım. Türkçemizin kurallarına uyalım. Diyelim ki ‘sen napıyosun?’ diyeceğimize siz nasılsınız? diyebiliriz. Anlaşdık mı arkadaşlar? :) Mesela anlaşdıkmı arkadaşlar derken ‘??’ iki soru işareti ya da ‘!!’ iki ünlem işareti kullanmayalım. :)

 7. volkan dedi ki:

  çook irenç açılmıyor

 8. pınar dedi ki:

  çok teşekkürler çok faydası oldu

 9. ziyaretçi dedi ki:

  ne olur indirmeli olmasın

 10. ziyaretçi dedi ki:

  tek indirecezmipara gidio arkadaşlar…

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.