MEB: Öğretmen Atamaları 6 Aralıkta Yapılacak – 2010

Cuma, 12 Kasım 2010, 17:29 | Bilgi Paylaşımı | 7 Comments
by admin

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmen atamalarının 6 Aralıkta yapılacağını ve atanan öğretmenlerin 7 Aralıkta göreve başlayacağını açıkladı.      İşte Ayrıntılar: Bakanlığın internet sitesinde yapılan açıklamada, ağustos ayında yapılması planlanan 30 bin kadrolu öğretmen alımının, “KPSS’ye ilişkin yürütülen soruşturma nedeniyle, başvuruda bulunan öğretmen adayları açısından telafisi güç hukuki ihtilafların doğmaması adına durum netleşinceye kadar ileri bir tarihe ertelendiği” anımsatıldı.
Tekrarlanan KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı sonuçlarının netleşmesi üzerine, Bakanlık tarafından yeni atama takvimi belirlendiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
“5-12 Kasım 2010 tarihleri arasında kontenjanların güncellenmesi işlemi yapılmıştır. 22-24 Kasım’da taban puanlar belirlenerek, kılavuz yayınlanacaktır. 25 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında başvurular kabul edilecektir. Öğretmen atamaları 6 Aralık 2010 tarihinde yapılacaktır. Atanan öğretmen adayları 7 Aralık’ta göreve başlayacaktır.”

AA  12 Kasım 2010

Tagged with: ,

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "MEB: Öğretmen Atamaları 6 Aralıkta Yapılacak – 2010"

 1. MELEK dedi ki:

  Hani sınav sistemi değişiyordu herkes kendi branşından sınava tabi olacaktı gerçi dileğimiz sınavın kalkması ama dünya gözüyle öğretmen olduğumuzu göremeyeceğiz herhalde yazık 4 yılıma emeklerime neyse öteki dünyada görüşürüz bu sınavı koyanlarla………….

 2. yasemin dedi ki:

  nasıl iş bu anlamadım.netlerim yüksek puanım düşük.sosyalciyim.iki yıl oldu okulum biteli hala atanamadım.. daha da yetmedi kredi ve katkı borcumun ödemesi başladı … iş bulamadım babam da 10 ay önce vefat etti sadece kardeşimin eline bakıyoruz….ben bu borcumu atanmadıktan sonra ödeyemem başka gelirimiz yok….sayın (!) kopyacılar yaptığınızı beğendiniz mi ?? iki elim yakanızda olsun…

 3. esin dedi ki:

  Madem ihtiyacınız yok neden bilgileri sönecek vasıfsız insanlar topluluğu oluşturmak istiyorsunuz… En verimli zamanlarını insanların heba ediyorsunuz..

 4. hatice dedi ki:

  alllah hepsinin belasını versin resmen dalga geçiyolar ne haber kopyacılaaaaar ama yine kazandınız sabahki bölüm getirdi puanları haram olsun aldığınız paralar

 5. caresizson dedi ki:

  bize yaramadı bu puanla kim bizi işe alır calış babam calış hayatımız bitti

 6. Ramazan dedi ki:

  Kpss’yi çıkaranların Allah belasını versin.Oğlum 5 yıl okudu lise matematik öğretmeni çıktı diye sevindik fakat sevincimiz kusağımızda kaldı , 2 yıldır atanamadı sürünüyor.Devlet yetkililerine ve özellikle Milli Eğitim Bakanı Sayın Nimet çubukçuya sesleniyorum İstiklal marşıyla ve beden eğtimi ile uğraşacağına bu gençlerin atamalarını yapsınlar.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

 

Son Yorumlar

İletişim

Sitemiz ile ilgili olarak görüş,öneri ve şikayetler ile reklam teklifleri için eokulegitim[at]gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.